E-DEVLET PTT GÖNDERİ TAKİBİ | E - Devlet | Sorgulama | Hesaplama | SGK

E-DEVLET PTT GÖNDERİ TAKİBİ

E-DEVLET PTT GÖNDERİ TAKİBİ

PTT aracılığı ile göndermiş olduğunuz gönderilerin takibini, paketinizin nerede olduğunu ve ne zaman ilgili kişiye ulaşacağınızı internet üzerinden E-Devlet sistemi ile kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. E-Devlet sisteminde gönderilen Kargo, APS Kurye, Taahhütlü Tebligat ve Telgraf, yurtiçi ve yurtdışı kayıtlı mektup postası gönderileri, koli, APG ve TURPEX’in alıcısına ulaşana kadar kayıt halindedir. Bu sebeple gönderinizi kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. E-Devlet PTT gönderi takibi işleminiz için herhangi bir şifreye ihtiyacınız olmayacaktır. E-Devlet PTT gönderi takibi işleminiz için kimlik doğrulama sistemini kullanmanıza gerek kalmayacaktır.

E-Devlet PTT gönderi takibi işleminiz için sadece göndereceğiniz paketin barkod numarasına ihtiyacınız olacaktır. Bu sayede gönderdiğiniz paketin takip işlemini yapmak için PTT şubesine gitmek zorunda kalmayacaksınız. İnternet üzerinden de kolay bir şekilde E-Devlet PTT gönderi takibi işleminizi gerçekleştirebileceksiniz.

E-Devlet PTT Gönderi Takibi İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet PTT gönderi takibi işleminiz için yazının sonunda verilen bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada gönderinizin üzerinde yer alan barkod numarasını yani posta gönderi numarasını “Barkod Numarası” seçeneğine giriniz. Güvenlik resmi seçeneğine resimde yer alan kodu giriniz. Girdiğiniz bilgilerin doğruluğunu kontrol ediniz. E-Devlet PTT gönderi takibi işlemi için girmiş olduğunuz bilgilerden emin olduktan sonra “Sorgula” butonuna tıklayınız. Bu şekilde şifreye gerek kalmadan kolay bir şekilde E-Devlet PTT gönderi takibi işleminizi gerçekleştirmiş bulunmaktasınız.

E-Devlet PTT Gönderi Takibi İşlemi İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.