EMEKLİ SANDIĞI AYLIK BİLGİSİ | E-Devlet

EMEKLİ SANDIĞI AYLIK BİLGİSİ

EMEKLİ SANDIĞI AYLIK BİLGİSİ

Günümüzde pek çok işlemimizi internet üzerinden yapabilmekteyiz. İnternet üzerinden yaptığımız bu işlemlerden bir tanesi de Emekli Sandığı aylık bilgisi işlemidir. Emekli Sandığı maaş bilgisi işlemi E-Devlet üzerinden kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bu yazımızda E-Devlet üzerinden 4C ya da yeni adıyla Emekli Sandığı maaş bilgisi işleminin nasıl yapıldığını anlatacağız.

E-Devlet Üzerinden Emekli Sandığı Aylık Bilgisi Nasıl Sorgulanır?

E-Devlet üzerinden Emekli Sandığı’ na bağlı kişiler aylık bilgilerine ulaşabilmek için öncelikle bir E-Devlet şifrenizin olması gerekmektedir. Eğer şifreniz yoksa herhangi bir PTT şubesine kimliğiniz ile birlikte giderek başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Başvuru işleminden sonra 2 TL işlem ücreti karşılığında E-Devlet şifrenizi temin edebilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Linke tıkladıktan sonra açılan sayfada önce Kimliğimi Şimdi Doğrula butonuna tıklayınız.

7

Ardından T.C kimlik numaranızı ve almış olduğunuz E-Devlet şifrenizi giriniz. Son olarak da Sisteme Giriş Yap butonuna tıklayınız.

a

Bu işlemlerden sonra E-Devlet üzerinden Emekli Sandığı aylık bilgisine kolayca ulaşabilirsiniz.

Emekli Sandığı Aylık Bilgisi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.