NE ZAMAN EMEKLİ OLURUM | E - Devlet | Sorgulama | Hesaplama | SGK

NE ZAMAN EMEKLİ OLURUM

NE ZAMAN EMEKLİ OLURUM

Ne zaman emekli olacağınızı merak ediyorsanız ne zaman emekli olurum uygulaması size yardımcı olacaktır. Bu uygulamada SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı kurumlarında ayrı ayrı hesaplamalar vardır. Biz bu yazımızda sizlere bu üç kurumdan da nasıl hesaplama yapılacağını anlatacağız.

SSK Ne Zaman Emekli Olurum Nasıl Öğrenilir?

İlk olarak SSK üzerinden ne zaman emekli olurum uygulamasından yararlanmak için bölümün sonunda yer alacak olan linke tıklayınız daha sonra açılacak olan sayfada “Ne Zaman Emekli Olurum” başlıklı bir bölüm çıkacaktır. Burada sizden istenecek olan bilgileri girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler cinsiyetiniz, doğum tarihiniz, hizmete başlama tarihiniz, maluliyetiniz var mı, erken yaşlanma var mı, SSK prim ödeme gün sayınız, diğer sandıklara ait gün sayınız, askerlik\sanatçı gün sayınız, fiili gün sayınız, yurtdışı gün sayınız, 3600 günü doldurduğunuz tarihtir. Bu bilgileri girdikten sonra gönder butonuna basarak SSK ne zaman emekli olabilirim bilgisine ulaşabilirsiniz.

SSK Ne Zaman Emekli Olurum Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

4

BAĞ-KUR Ne Zaman Emekli Olurum Nasıl Öğrenilir?

BAĞ-KUR ne zaman emekli olurum öğrenmek için ise bu bölümün sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra açılacak olan sayfada emeklilik bilgileriniz giriniz. Bu bilgileri girdikten sonra varsa özel durumunuz onu da yazınız. Yurtdışı borçlanma ile emekli olacaksanız onu da işaretledikten sonra tamam butonuna basınız. Artık sizde BAĞ-KUR ne zaman emekli olurum bilgisine ulaşabilirsiniz.

5

BAĞ-KUR Ne Zaman Emekli Olurum Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

Emekli Sandığı Ne Zaman Emekli Olurum Nasıl Öğrenilir?

Son olarak Emekli Sandığı ne zaman emekli olurum uygulamasını anlatacağız. Bu uygulamadan yararlanmak için ilk olarak yazının sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra açılacak olan sayfada doğum tarihinizi ve cinsiyetinizi giriniz. Ardından hizmete başlama ve bitiş tarihinizi giriniz. Bu işlemleri sırası ile yaptıktan sonra artık sizde Emekli Sandığı ne zaman emekli olabilirim uygulamasını kullanarak ne zaman emekli olacağınızı öğrenebilirsiniz.

6

Emekli Sandığı Ne Zaman Emekli Olurum Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.