SSK EVRAK TAKİBİ | E - Devlet | Sorgulama | Hesaplama | SGK

SSK EVRAK TAKİBİ

SSK EVRAK TAKİBİ

SSK kurumu vatandaşlarımızın belli bir konuda bilgi sahibi olmak için başvuruda bulundukları bir kurumdur. Bu kuruma herhangi bir konuda, bazı işlemleri için ve bilgi talebinde bulunmak için başvuruda bulunabilirsiniz. SSK bu noktada ise işlemlerde karışıklık çıkmaması için size SSK evrak takibi numarası vermektedir. Bu numara ile birlikte SSK evrak takibini internet üzerinden rahatça yapabilirsiniz. SSK evrak takibi birkaç farklı yoldan yapılmaktadır.

Normal Evraklar İçin SSK Evrak Takibi

SSK evrak takibi için size ait olan TC kimlik numaranızı bilmeniz gerekmektedir. TC kimlik numaranız ile birlikte işlem yapmak istediğiniz evrak yılını belirleyip doğru bir şekilde girdikten sonra ara butonuna basarak işleminizi yapabilirsiniz.

Normal Evraklar İçin SSK Evrak Takibi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Emeklilik İşlemleri İçin SSK Evrak Takibi

Bu bölümden işlem yapabilmek için size ait olan TC kimlik numaranız yeterli olacaktır. Ancak başvuru esnasında cep telefonunuzu verdiyseniz bu noktada cep telefonu numaranızda talep edilecektir. Ama cep telefonunuzu vermediyseniz bu alana 0(000)000 00 00 yazmanız yeterli olacaktır. Bu uygulama sadece İstanbul’da yaşayan vatandaşlar için geçerlidir.

Emekli İşlemleri SSK Evrak Takibi İçin TIKLAYINIZ!

4C Emeklilik İşlemleri İçin Evrak Takibi

Emekli sandığı emeklilik bilgilerini öğrenmek, başvurunuzu sorgulamak ve takip etmek için yazının sonunda yer alacak olan linke tıklamanız yeterli olacaktır. Uygulama sizden TC kimlik numarası ile birlikte E-Devlet şifresi istemektedir. Eğer E-Devlet şifresi sahibi değilseniz PTT şubelerinden alabilirsiniz.

4C İşlemler Evrak Takibi İçin TIKLAYINIZ!

2022 SSK Evrak Takibi

2022 evrak takibi ile birlikte SSK emeklilik, malulen emeklilik ve özürlü maaşı gibi emeklilik işlemlerinin evrak takibini yapabilirsiniz. Yazının sonunda yer alacak linke tıklayıp TC kimlik bilgisine de girerek evrak takibini yapabilirsiniz.

2022 SSK Evrak Takibi İçin TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.