SSK HİZMET DÖKÜMÜ | E - Devlet | Sorgulama | Hesaplama | SGK

SSK HİZMET DÖKÜMÜ

SSK HİZMET DÖKÜMÜ

SSK hizmet dökümü işlemi internet üzerinden çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir. SGk hizmet dökümü işlemi eskiden iki farklı yoldan yapılabiliyordu. ESGM sistemi bizlere birçok konuda şifresiz olarak bilgi veren ve bazı sorgulamaları yapabildiğimiz bir uygulamaydı. Ancak artık ESGM sistemi hizmete kapatılmış ve sorgulamaları şifresiz olarak yapmamız mümkün değildir. ESGM sisteminin kapatılması ve ne zaman açılacağı ya da hizmete yeniden girip girmeyeceği hakkında kesin bir bilgi verilmediği için şifresiz olarak yapabildiğimiz SGK hizmet dökümü işlemini yerine getiremiyoruz. Bundan dolayı artık SGK hizmet dökümü alabilmenin internet üzerinden tek bir yolu bulunmaktadır. Bu tek yol ise E-Devlet sistemi üzerinden şifreli olarak SGK hizmet dökümü alma yoludur. Biz sizlere bu bölümde E-Devlet üzerinden şifre ile nasıl SSK hizmet dökümü alınacağı hakkında ayrıntılı bir şekilde bilgi vereceğiz. Sizde bu konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu bölümde yer alan bilgilendirmeden yararlanabilirsiniz.

E-Devlet Şifresi İle SSK Hizmet Dökümü Nasıl Alınır?

E-Devlet şifresi İle SGK hizmet dökümü alabilmek için ilk olarak bir E-Devlet şifrenizin olması gerekir. E-Devlet şifreniz yoksa PTT şubesine kimliğiniz ile birlikte giderek 2 TL ücret karşılığında şifrenizi alabilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra aşağıdaki linke tıklayınız. Açılan sayfada Kimliğimi Şimdi Doğrula butonuna tıklayınız.

12

Daha sonra T.C kimlik numaranızı ve almış olduğunuz E-Devlet şifrenizi giriniz. Sisteme Giriş Yap butonuna tıklayarak işleminizi yapabilirsiniz.

1

Şifreli Olarak SSK Hizmet Dökümü İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.