Edevlet.net

Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 1 Akademik Personel Alımı

Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 1 Akademik Personel Alımı

İlanı Veren Kurum: Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü

Kadro Sayısı: 1 (bir)

Kadro Unvanı: Doçent

İlan Tarihi: 09 Ocak 2016

Son Başvuru Tarihi: 23 Ocak 2016

Adres: Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Yeşiloba Yerleşkesi Yeşiloba Mahallesi, Öğretmenler Bulvarı 46278 Sokak No:3 01180 Seyhan / ADANA

Telefon: 0322 455 00 00 / 444 01 88

Adana Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi, 9 Ocak 2017 tarihinde yayımladığı ilanla, Doçent kadrosu için 1 (bir) öğretim üyesi alacağını duyurdu. İlana başvuracak olan adaylarda, sosyal psikoloji alanında çalışmalar yapmış olmak şartı aranıyor. Göreve ataması yapılacak doçent, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, Psikoloji Bölümünde görev yapacak.

Adaylar başvurdukları birim ve bölümü belirttikleri dilekçe ile birlikte, öz geçmiş, lisans, yüksek lisans, doktora diplomaları, doçentlik ve yabancı dil belgesi (fotokopileri noterden veya resmi kurumlar tarafından onaylanmış olmalı), nüfus cüzdanı ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) takım dosya ile Personel Daire Başkanlığına başvuruda bulunulması gerekmektedir. Belgelerin asılları ile birlikte gelindiği takdirde, fotokopilerinin onayları yapılabilecektir. Adayların;

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu ilgili maddelerinde bahsedilen genel şartları taşımaları,

– Diplomalarını yabancı ülkelerden aldılarsa, onaylı denklik belgesini sunmaları,

Erkek adayların onaylı askerlik durum belgelerini sunmaları,

Daha önce çalışıp ayrılmış olsalar bile, bir kamu kurumunda çalışanların çalıştıkları kurumdan alacakları onaylı, ayrıntılı hizmet belgesini, müracaat belgelerine ekleyerek başvuru sırasında sunmaları gerekiyor.

Adana Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Doçent alım ilanı için son başvuru tarihi, ilanın yayın tarihinden sonraki 15. (on beş) gündür. Başvuru dilekçesi, yazımızın sonundaki linkten erişebileceğiniz, kurumun internet sitesinde yer alıyor. Bu dilekçe doldurularak ve gerekli evraklar elden teslim edilerek yapılan başvurular dışında, posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Adana  bilim ve Teknoloji Üniversitesi İnternet Sitesi ve Başvuru Formu İçin TIKLAYINIZ!

Gazete İlanı İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.