E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

BAĞ-KUR DÖKÜMÜ

BAĞ-KUR Dökümü Nedir?

BAĞ-KUR dökümü sayesinde ilk işe girdiğiniz tarihi, sigorta gün sayınızı, hangi işyerinde kaç gün sigortalı çalışmış olduğunuzu öğrenebilirsiniz. BAĞKUR dökümü işleminizi E-Devlet sistemini kullanarak kolaylıkla internet üzerinden yapabilirsiniz. BAĞ-KUR hizmet dökümü sorguladığınızda BAĞ-KUR girişinizin ne zaman olduğunu, prim ödemelerinizin yatıp yatmadığını veya düzenli yatıp yatmadığını kontrol edebilirsiniz. İnternet üzerinden sorgulama yapabilmeniz için aşağıda gereken bilgiler ve yapabileceğiniz link yazımızda bulunmaktadır.

Daha önce BAĞKUR dökümü işlemini sorguladığınız E-SGM resmi sitesinin kapatılması nedeni ile BAĞKUR dökümü sorgulama işlemi E-Devlet resmi sitesine aktarılmıştır. E-Devlet üzerinden kolaylıkla sorgulama yapabileceğiniz bilgiler ve gereken şeyler yazımızda bilgi olarak bulunmaktadır. Yazımızdan bu bilgilere ulaşabilirsiniz. İşleminizi gerçekleştireceğiniz E-Devlet resmi linki yazımızın sonundadır. E-Devlet sistemi üzerinden yapacağınız işlemler için sizlerden E-Devlet şifresi ve T.C. kimlik numaranız istenmektedir. E-Devlet şifrenizi en yakın merkez PTT şubesine giderek sadece 2 TL karşılığında edinebilirsiniz.

E-Devlet Şifresi İle BAĞ-KUR Dökümü Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet üzerinden BAĞ-KUR dökümü öğrenme işleminizi gerçekleştirebilmek için öncelikle yazımızın sonundaki linke tıklamanız gerekmektedir. Linke tıkladığınızda açılan sayfada bulunan “Kimliğimi Şimdi Doğrula” seçeneğine tıkladığınızda karşınıza E-Devlet şifreniz ve T.C. kimlik numaranız ile giriş yapacağınız bir platform çıkacaktır. Bu platformda istenen yerlere T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi eksiksiz ve doğru bir biçimde yazmanız gerekmektedir. T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi yazdıktan sonra “Sisteme Giriş Yap” seçeneğine tıklayınız. Bu adımları takip ettiğinizde BAĞKUR dökümü sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

E-Devlet Şifresi İle BAĞ-KUR Dökümü Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. yüksel pamuk dedi ki:

    bağkur gün sayısını öğrenmek istiyorum