BAĞ-KUR MAAŞ SORGULAMA | E-Devlet

BAĞ-KUR MAAŞ SORGULAMA

Günümüz teknolojisi ile pek çok hesaplama ve sorgulama işlemimizi internet üzerinden kolay bir şekilde yapabilmekteyiz. Daha çok iş ve sağlık alanlarında ihtiyaç duyduğumuz bu uygulamalara günümüzde kolayca ulaşılabilmektedir. Birçok işlem gibi BAĞ-KUR maaş sorgulama işlemi de aynı şekilde internet üzerinden kolayca yapılabilmektedir. BAĞ-KUR maaş sorgulama işlemi internet üzerinden daha önce iki resmi site ile birlikte yürütülmekteydi. Ancak E-SGM resmi sitesinin kapanması nedeni ile bu işlem ve daha birçok işlem tek bir resmi siteye aktarıldı. Bu resmi site üzerinden şifreli bir şekilde BAĞ KUR maaş sorgulama işlemi yapılabilmektedir. Bu yazımızda şifreli olarak BAĞ-KUR maaş sorgulama işlemini E-Devlet üzerinden nasıl yapacağınızı adım adım anlatıp gerekli bilgileri size işleminizi gerçekleştirebilmeniz için vereceğiz.

E-Devlet Şifresi İle BAĞ-KUR Maaş Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet şifresi ile internet üzerinden BAĞ KUR maaş sorgulama işlemini yapabilmeniz için iki şeye ihtiyacınız vardır. Bunlardan birincisi E-Devlet şifresi ve ikincisi ise T.C. kimlik numaranızdır. Eğer E-Devlet şifresine sahip değil iseniz herhangi bir merkez PTT şubesine kimliğiniz ile birlikte başvurarak 2 TL işlem ücreti karşılığında E-Devlet şifresine sahip olabilirsiniz. E-Devlet şifresini temin ettikten sonra BAĞ KUR maaş sorgulama işlemini gerçekleştirebilmek için öncelikle yazımızın sonunda vermiş olduğumuz linke tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra açılan sayfada bulunan “Kimliğimi Şimdi Doğrula” seçeneğine tıklayınız.

2

Daha sonra açılan sayfada ilk olarak T.C. kimlik numaranızı ondan sonra da almış olduğunuz E-Devlet şifrenizi eksiksiz ve doğru bir şekilde yazınız. Yazdıktan sonra son olarak da “Sisteme Giriş Yap” seçeneğine tıklayarak E-Devlet üzerinden BAĞ KUR maaş sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

1

E-Devlet Şifresi İle BAĞ-KUR Maaş Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.