E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

BAĞ-KUR PRİM GÜN SAYISI

Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde birçok iş oldukça kolay bir hale geldi. Özellikle internet kullanımının yaygınlaşması ile birçok kişi işlerini internet üzerinden herhangi bir yere gitmeden kolay bir şekilde ve daha kısa sürede yapabilmekte. İnternet üzerinden öğrenebileceğiniz birçok işlemden birisi de BAĞ-KUR prim gün sayısı öğrenme işlemidir. BAĞ KUR prim gün sayınızı öğrendiğiniz takdirde ne zaman emekli olabileceğinizi hesaplamanıza yardımcı olacak bilgilerinizi ve buna benzer diğer bilgilerinizi de öğrenme şansınız bulunmaktadır. BAĞ KUR prim gün sayısını daha önceden iki resmi site üzerinden öğrenebiliyordunuz. Ancak E-SGM resmi sitesinin kapatılması nedeni ile bu işlem ve diğer birçok işlem artık tek bir yoldan öğrenilmektedir. Bu yol E-Devlet resmi internet sayfasıdır.

E-Devlet üzerinden yapacağınız her işlem için E-Devlet şifresi gerekmektedir. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa merkez PTT şubelerine kimliğinizle beraber başvurup 2 TL işlem ücreti karşılığında E-Devlet şifrenizi kapalı bir zarf içinde alabilirsiniz.

E-Devlet Üzerinden BAĞ-KUR Prim Gün Sayısı Öğrenme İşlemi Nasıl Yapılır?

İlk olarak yazının sonunda verdiğimiz linke tıklayınız. Linke tıkladığınızda açılan sayfada karşınıza çıkacak olan “Kimliğimi Şimdi Doğrula” seçeneğine tıklayınız. Kimlik doğrulama işleminiz için gerekli iki şey E-Devlet şifreniz ve TC kimlik numaranızdır. T.C. kimlik numaranız ve E-Devlet şifrenizi gerekli yerlere doğru bir şekilde yazdıktan sonra aşağıda bulunan “Sisteme Giriş Yap” seçeneğine tıklayınız. Bu adımları sırası ile ve doğru yaptığınızda BAĞ-KUR prim gün sayısı öğrenme işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

E-Devlet Üzerinden BAĞ-KUR Prim Gün Sayısı Öğrenme İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.