E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

Bozok Üniversitesi 20 Akademik Personel Alımı

İlanı Veren Kurum: YozgatBozok Üniversitesi Rektörlüğü

Kadro Sayısı: 20 (yirmi)

Kadro Unvanı: Profesör (bir), Yardımcı Doçent (on dokuz)

İlan Tarihi: 25 Ocak 2017

Son Başvuru Tarihi: 09 Şubat 2017

Başvuru Adresi: Bozok Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı, Erdoğan Akdağ Kampüsü Rektörlük İdari Birimler Binası, Kat:3 66100 YOZGAT

Telefon: 0 354 242 10 85

Bozok Üniversitesi, 25 Ocak 2017 tarihinde yayımladığı ilanla, çeşitli fakülte ve bölümlerinde görev vermek üzere 19 (on dokuz) Yardımcı Doçent ve 1 (bir) Profesör alımı yapacağını duyurdu. İşe alımı gerçekleşecek adayların, 2547 Sayılı Kanun’un ilgili maddeleri ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği uyarınca ve 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesindeki genel şartlar ile ” Bozok Üniversitesi Öğretim Üyesi Atama ve Yükseltme Ölçütleri Yönergesi ” koşullarını sağlamaları gerekiyor. Adaylar belirtilen kadrolar için başvurularını 25 Ocak – 09 Şubat 2017 tarihleri arasında ve mutlaka şahsen yapacaklar.

Daimi statüdeki Profesör kadrosu, Tıp Fakültesinin Genel Cerrahi Ana Bilim Dalında bulunuyor. ” Onkoloji yandal uzmanı ve kolon kanseri üzerinde deneysel çalışmaları olmak” şartı aranan adayların başvuru dilekçelerinde, Ana Bilim Dalı ile “Başlıca Araştırma Eserini” ( Doçentlik unvanını aldıktan sonra ilgili bilim alanında özgün yayımlarından birini ” başlıca araştırma eseri” olarak belirteceklerdir) belirttiği dilekçesine, fotoğraflı öz geçmişini, noter tasdikli doçentlik belgesini, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, sanatta yeterlilik veya bilim uzmanlığı çalışmalarını ilgili yönetmelik ve yönergeye uygun hazırlanmış 6 (altı) takım başvuru dosyasını ekleyerek Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekiyor.

Yardımcı Doçent kadrolarına başvuruda bulunacak adaylar ise, başvurduğu ana bilim dalını ve yabancı dilini de belirttiği başvuru dilekçesine ek olarak; fotoğraflı öz geçmişi, resmi kurumlar tarafından onaylanmış öğrenim belgesi, yayın listesi, bilimsel çalışma ve yayımlarını da kapsayan 4 (dört) takım dosyayla, ilgili birimlere müracaat edecekler.

Başvuruda bulunacak bütün adaylar için; öz geçmiş ve yayın listelerinin, son sayfaları hariç tüm sayfaları paraflı, son sayfada ise ad, soyad, imza ve tarih bulunması gerekiyor. Ayrıca tüm adayların, Bozok Üniversitesi ” Akademik Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri”nin II. bölümünde yer alan ” Profesörlük, Doçentlik ve Yardımcı Doçentlik Başvurularında Aranacak Değerlendirme Ölçütleri ve Puanlama Esasları Tablosu”nu doldurarak başvuru dosyalarına eklemeleri gerekiyor.

Yardımcı Doçent adayları “Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atama Yönetmeliği”nin 6 ve 7. maddeleri gereğince, yabancı dil sınavına tabi tutulacaklar.

Bozok Üniversitesi İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

İlan Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.