E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

Ceza Ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 264 Memur Alımı

İlanı Veren Kurum: T.C Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri  Genel Müdürlüğü

Kadro Sayısı: 264

Kadro Unvanı: Psikolog (204) , Sosyal Çalışmacı (57) ve Veteriner Hekim (3)

İlan Tarihi: 22 Aralık 2016

Başvuru Tarihi: 26 Aralık 2016

Son Başvuru Tarihi: 04 Ocak 2017

Sözlü Sınav Duyuru Tarihi: 03 Şubat 2017

Başvuru Adresi:  Ağır Ceza Cumhuriyet Başsavcılığı Şube Md.

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü, sözlü sınavla, 204 (iki yüz dört) Psikolog, 57 (elli yedi) Sosyal Çalışmacı ve 3 (üç) Veteriner Hekim alacağını ve her bir kadro için belirlenen sayının 5 (beş) katı  kadar adayı sözlü sınava çağıracağını duyurdu. Sözlü sınava çağrılacak olan adaylar, başvuran adaylar arasından, 2016 yılında yapılan KPSS’de  P3 puan türünde en yüksek puan alan adaylar arasından seçilecek.

657 sayılı devlet Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşıması gereken adaylardan ilgili bölümlerden lisans mezunu olmaları isteniyor. Aranan personel, değişik illerde istihdam edilecekler. Adaylar hangi illerde hangi kadroların olduğunu Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün resmi internet sayfasında yer alan listede bulabilecekler. Ayrıca başvuru formu, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu ve nüfus cüzdanı sureti de kurumun internet sayfasında doldurularak başvuru yapılabilecek. İlanla ilgili tüm bilge ve belgelere internet yoluyla ulaşması gereken adaylara ayrıca şahsi bir duyuru yapılmayacağını da hatırlatmak isteriz.

Belirtilen süreler içinde başvuru yapan adaylar, KPSSP3 puan türüne göre sıralandıktan sonra, sınava girmeye hak kazananların listesi, sınav tarihi ve saati 3 Şubat 2017’de Ceza ve Tevkifevlerinin internet ilan edilecek. Sözlü sınavda başarılı olan adaylar, KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı) puanları da dahil edilerek elde edilen puanlarına göre sıralanacak ve ihtiyaç kadarının açık kadrolara atamaları yapılacak.

Sözlü sınavda adaylar, mesleki bilgileri yanı sıra, kavrama ve ifade etme yetenekleri, genel kültür ve Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi konularında değerlendirilecekler.

Posta yoluyla yapılan başvuruların kabul edilmeyeceği Ceza Ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 264 Memur Alımında başvuru işlemleri, internetten elde edilecek olan formlar doldurulduktan sonra, herhangi bir Ağır Ceza Cumhuriyet Başsavcılığına bağlı bilgi işlem şube müdürlüğüne, şefliklere ya da bürolarına şahsen yapılacaktır.

T.C. Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

İlanla İlgili Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.