E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

Dörtdivan Belediye Başkanlığı 1 Makam Şoförü Alımı

İlanı Veren Kurum: Dörtdivan Belediye Başkanlığı

Kadro Sayısı: Bir

Kadro Unvanı: Makam Şoförü

İlan Tarihi: 19 Ocak 2017

Son Başvuru Tarihi: 30 Ocak 2017

Başvuru Adresi: Kadılar Mahallesi Atatürk Caddesi 2/D 14910 Dörtdivan/ Bolu

Telefon: 0374 331 41 59

Bolu, Dörtdivan Belediye başkanlığı 19 Ocak 2017 tarihinde yayımladığı ilanla, 1 (bir) Makam Şoförü alımı yapacağını duyurdu. İşe kabulü yapılacak personel, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden gerçekleşecek başvurularla,

  • İleri Sürüş Teknikleri Sertifikası,
  • Profesyonel Sürüş Teknikleri Sertifikası,
  • SRC2 Belgesi,
  • Psikoteknik Değerlendirme Belgesi,
  • Sürücü Kartı,
  • Ulaştırma Bakanlığından Alınmış belgelere de sahip olması gereken adaylar arasından kura yoluyla seçilecek.

Adayların en az 1 yıl deneyimli, 10 yıl E sınıfı ehliyet sahibi ve en az ilk okul mezunu olmaları şartı aranıyor. Kura çekimi 01 Şubat 2017 tarihinde 14:00 – 15:00 saatleri arasında Dörtdivan Belediye Başkanlığında ve noter tarafından yapılacak. Adaylarda KPSS şartı aranmıyor.

Noter huzurunda yapılacak olan kura çekiminden önce adayların istenen belgeleri Dörtdivan Belediyesine ibraz etmeleri gerekiyor. Talep edilen belgeleri getirmeyen ya da yanlış beyanda bulunduğu anlaşılan adaylar noter kurasına katılamazlar. Aranan şartlara sahip olan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 (on) gün içinde İŞKUR İl/Şube Müdürlüklerinden ya da İŞKUR internet sitesi üzerinden başvuruda bulunabilecekler. Merkezi sınav uygulanmayacak yani öncelikli kişilerden müracaat eden adaylar da ayrı bir liste ile noter kura çekilişine tabi tutulmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecek. İş yerine ismi bildirilen ve noter çekilişi ile mülakata hak kazanan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından yazılı, SMS vb. iletişim araçları ile bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işveren tarafından davet edildikleri halde zorlayıcı sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

İlan Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Dörtdivan Belediyesi Resmi İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.