Edevlet.net

E-DEVLET 4A EMEKLİ AYLIK KESİNTİLERİ

26.07.2014
E-DEVLET 4A EMEKLİ AYLIK KESİNTİLERİ

Her geçen gün gelişmekte olan E-Devlet sistemi, vatandaşlarımıza işlemlerinde kolaylık sağlamaktadır. Bu sistem ile vatandaşlarımız internet üzerinden pek çok işlemini gerçekleştirebilme imkanı bulmuştur. SSK yeni adıyla 4A’ya bağlı olan kişiler, emekli maaşlarına internet üzerinden ulaşabilir, maaşları üzerinde gerekli incelemeleri yapabilirler. Bu da ancak E-Devlet 4A emekli aylık kesintileri işlemi ile mümkündür. Şimdi vatandaşlarımıza, E-Devlet 4A emekli aylık kesintilerini görebilmek için neler yapmaları gerektiğinden bahsedeceğiz.

E-Devlet 4A Emekli Aylık Kesintileri Öğrenme

Bu işlem için öncelikle bir E-Devlet şifresi sahibi olmanız gerekmektedir. Eğer bir E-Devlet şifreniz yoksa herhangi bir PTT şubesine giderek E-Devlet şifresi almanız gerekmektedir. Yalnızca 2 TL lik bir ücret ödemeniz şifrenizi almanız da yeterli olacaktır. E-Devlet şifrenizi aldıktan sonra ;

  • İlk olarak metnin sonunda verilmiş olan E-Devlet 4A emekli aylık kesintileri bağlantısına tıklayınız.
  • ” Kimliğimi Şimdi Doğrula ” butonuna basınız.
  • Açılan sayfada T.C Kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi doğru bir şekilde yazınız.
  • Son olarak ” Sisteme Giriş Yap ” butonuna basınız.

Açılan sayfa ile birlikte E-Devlet 4A emekli aylık kesintileri öğrenme işleminizi tamamlamış olacaksınız. Artık maaşınızı detaylı bir şekilde görebilir, yapılan kesintileri inceleyebilirsiniz.

E-Devlet 4A Emekli Aylık Kesintileri İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.