E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

E-DEVLET 4A HİZMET DÖKÜMÜ

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte internet kullanımı da önemli derecede artmıştır. Gün geçtikçe internet üzerinden yaptığımız işlemler artmaktadır. Tüm kamu işlemlerimizi artık internet üzerinden E-Devlet şifresi ile çok kolay bir şekilde yapabiliyoruz. E-Devlet şifresi ile E-Devlet 4A hizmet dökümü sorgulama işlemi de yapılabilmektedir. Bu yazımızda sizlere E-Devlet SSK hizmet dökümü sorgulama işlemi nasıl yapılır bu konuyu anlatacağız.

E-Devlet 4A Hizmet Dökümü Sorgulama İşlemi

E-Devlet 4A hizmet dökümü sorgulamasını yapabilmek için bir E-Devlet şifreniz yoksa herhangi bir PTT şubesine kimliğiniz ile birlikte giderek başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvuru dahilinde 2 TL ücret karşılığında E-Devlet şifrenizi alabilirsiniz. Bu şekilde E-Devlet şifrenizi aldıktan sonra tüm kamu işlemlerinizi internet üzerinden kolayca halledebilirsiniz.

Şifrenizi temin ettikten sonra E-Devlet 4A hizmet dökümü sorgulama işlemi için yazının sonunda size vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Açılan sayfada Kimliğimi Şimdi Doğrula butonuna tıklayınız. Daha sonra T.C kimlik numaranızı ve almış olduğunuz E-Devlet şifrenizi giriniz. Ardından Sisteme Giriş Yap butonuna tıklayınız. Bu işlemlerden sonra E-Devlet 4A hizmet dökümü sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

E-Devlet 4A Hizmet Dökümü Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.