E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

E-DEVLET 4A/4B/4C İLAÇ KULLANIM SÜRESİ SORGULAMA

İlaç kullanım süreleri aslında çok önemli bir konudur. Fakat bizler bu konuya çok hassas yaklaşmayız. Gereken önemi vermeyiz. Son kullanma tarihine dikkat etmeyiz. Tarihleri geçmiş olan birçok ilacı hala evimizde tutmaktayız. Çoğumuz ilaç kullanım sürelerini bilmeyiz ya da aklımızda tutamayız. E-Devlet birçok konuda bizlere kolaylık sağladığı gibi bu konuda da bizlere kolaylıklar sağlamıştır. Sağladığı bu kolaylık sayesinde sadece internet üzerinden ilaç kullanım sürelerini sorgulayabiliriz. Bu yazımızda sizlere E-Devlet 4A/4B/4C ilaç kullanım süresi sorgulama işleminin nasıl yapıldığını detaylı bir şekilde anlatacağız. İşlemleri sırasıyla takip ettiğinizde E-Devlet 4A/4B/4C ilaç kullanım süresi sorgulama işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

E-Devlet 4A/4B/4C İlaç Kullanım Süresi Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet 4A/4B/4C ilaç kullanım süresi sorgulama işlemi oldukça kolaydır. Bu işlemi gerçekleştirmemiz için bir E-Devlet şifresine ihtiyaç vardır. Eğer şifreniz bulunmuyorsa en yakın PTT şubesine giderek başvuru yapmalısınız. Sadece 2 TL karşılığında E-Devlet şifrenizi edinebilirsiniz. Bu şifreyi unutursanız, kimlik doğrulama işleminizi yaptıktan sonra bir sayfa açılacaktır. Açılan sayfanın sağ tarafında bulunan şifremi unuttum butonuna tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

E-Devlet 4A/4B/4C ilaç kullanım süresi sorgulama işlemini yapmak için öncelikle yazımızın sonunda vermiş olduğumuz E-Devlet 4A/4B/4C ilaç kullanım süresi sorgulama adlı bağlantı adresine tıklayınız. T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi giriniz. Bilgilerinizi son bir kez kontrol edip doğruluğuna emin olduktan sonra ” Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız. E-Devlet 4A/4B/4C ilaç kullanım süresi sorgulama işleminizi tamamlamış olacaksınız.

E-Devlet 4A/4B/4C İlaç Kullanım Süresi Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.