E-DEVLET 4B BORÇ DURUMU | E-Devlet

E-DEVLET 4B BORÇ DURUMU

E-Devlet sistemi üzerinden sorgulama ve hesaplama gibi pek çok işlemimizi yapabilmekteyiz. E-Devlet 4B borç durumu sorgulama işlemi de E-Devlet üzerinden yapılabilmektedir. Bu şekilde BAĞ-KUR‘ lular internet üzerinden E-Devlet 4B borç durumu sorgulama işlemini yaparak borç durumunu öğrenebilirler ve buna göre borçlarını ödeyebilirler.

E-Devlet 4B Borç Durumu Sorgulama İşlemi

E-Devlet 4B borç durumu sorgulama işlemini yapabilmek için E-Devlet şifresi kullanılmaktadır. E-Devlet şifresini alarak tüm kamu işlemlerimizi kolay bir şekilde yapabilmekteyiz. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa herhangi bir PTT şubesine kimliğiniz ile birlikte giderek başvuru yapınız. Başvuru sonunda 2 TL işlem ücreti karşılığında E-Devlet şifrenizi temin edebilirsiniz.

E-Devlet şifrenizi aldıktan sonra yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız. İlk olarak Kimliğimi Şimdi Doğrul butonuna tıklayınız. Daha sonra T. kimlik numaranızı ve almış olduğunuz E-Devlet şifrenizi giriniz. son olarak da Sisteme Giriş Yap butonuna tıklayınız. Bu şekilde E-Devlet 4B borç durumu sorgulama işleminizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

E-Devlet 4B Borç Durumu Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.