Edevlet.net

E-DEVLET 4B EMEKLİ AYLIK KESİNTİLERİ

24.07.2014
E-DEVLET 4B EMEKLİ AYLIK KESİNTİLERİ

Çalışma hayatlarını bitirmiş ve emekli olmalarıyla beraber emekli aylıklarını almaya başlayan vatandaşların emekli aylıkları ile ilgili konularda bilgi almak isteyebilirler. Örneğin emekli aylığınızda beklemediğiniz kesintileri veya emekli aylıklarının kesintiye uğrama nedenlerinizi merak edebilirsiniz. Bu tür konulardaki bilgilere artık E-Devlet internet sitelerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Mesela E-Devlet 4B emekli aylık kesintileri konusunda E-Devlet kapısından rahat ve kolayca ulaşabilirsiniz. Şimdi E-Devlet 4B aylık kesintilerini sorgulama işlemlerinizi nasıl yapacağınızı sizlere ayrıntılı şekilde anlatacağız.

E-Devlet 4B Emekli Aylık Kesintileri Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

İnternet iletişiminin arttığı günümüzde E-Devlet kapıları sayesinde emekli aylıkları ile ilgili işlemlerinizi artık rahatça gerçekleştirebileceksiniz. E-Devlet 4B emekli aylık kesintileri işlemlerinizi nasıl yapacağınızı, bu konudaki bilgilerle ilgili kontrollerinizi, sizlere yazımızın devamında anlatacağız, dikkatle takip ediniz.

  • Yazımızın sonunda paylaşmış olduğumuz E-Devlet 4B emekli aylık kesintileri bağlantı adresine tıklayınız. Karşınızda yeni açılacak olan ‘’E-Devlet 4B Emekli Aylık Kesintileri’’ isimli sayfa bulunacaktır.
  • E-Devlet 4B emekli aylık kesintileri ile ilgili E-Devlet kapısı üzerinden işlem gerçekleştirmek istiyorsanız kendinize ait bir E-Devlet şifrenizin bulunması gereklidir. Eğer bu şifreye sahip değilseniz herhangi bir PTT şubesinden 2 TL karşılığında rahatlıkla şifrenize sahip olabilirsiniz.
  • Yazımızın sonunda sizlere vermiş olduğumuz E-Devlet 4B emekli aylık kesintileri bağlantı adresine tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan sayfada ‘’Kimliğimi Şimdi Doğrula’’ butonuna tıklayınız.
  • Daha sonra T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi yazarak sisteme girişi gerçekleştiriniz. Eğer şifrenizi aldıktan sonra unutmuş iseniz sol tarafta bulunan ‘’ Şifremi Unuttum’’ butonuna tıklayarak karşınıza gelen seçeneklerle şifrenize tekrardan ulaşabilirsiniz.
  • Sisteme girişinizi gerçekleştirdikten sonra E-Devlet 4B emekli aylık kesintileri ile ilgili bilgileri ve de sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

E-Devlet 4B Emekli Aylık Kesintileri İle İlgili Sorgulamak İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.