E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

E-DEVLET 4B TESCİL KAYDI

Sosyal Güvenlik Kurumu kapsamında yer alan ve bu kurumlardan birine sigorta primlerini yatıran vatandaşların olduğu sigorta kolunun sağladığı hizmetlerden yararlanmak için tescil kaydının olması gerekmektedir. Bu kaydın olmaması durumunda bağlı olduğunuz kurumların hiçbir imkanından faydalanamazsınız. Bu yazıda sizlere E-Devlet 4B tescil kaydı sorgulama işlemlerinin nasıl yapılacağını anlatacağız.

E-Devlet 4B Tescil Kaydı Sorgulama Nasıl Yapılır?

Yazının sonunda yer alacak olan E-Devlet 4B tescil kaydı sorgulama butonuna tıklayarak BAĞ-KUR tescil kaydını sorgulayabilirsiniz. E-Devlet sistemi üzerinden artık çok kolay ve kısa bir zaman diliminde BAĞKUR tescil kaydı sorgulama işlemlerini yapabilmektesiniz. E -devlet sistemine giriş yapmak işlem yapabilmek için yeterli değildir. Bilindiği gibi E-Devlet sistemine giriş yapabilmek için PTT şubelerinden birine giderek 2 TL işlem ücreti karşılığında şifre sahibi olabilirsiniz.

Sitenin size sunduğu kolaylıklardan biri de E-Devlet 4B tescil kaydının sorgulanmasıdır. Yazının sonunda yer alan linke tıklayarak hiçbir zaman kaybı yaşamadan 4B tescil kaydının sorgulamasını yapabilirsiniz. Ancak E-Devlet 4B tescil kaydı için linke tıkladıktan sonra sizden istenen kimlik doğrulama ve E-Devlet şifresi işlemlerini sırası ile yapmanız gerekmektedir. Bu işlemleri yaptıktan sonra artık sizde 4B tescil sorgulamanızı yapabilirsiniz. İşte yapacağınız birkaç kolay işlemle ile birlikte E-Devlet 4B tescil kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

E-Devlet 4B Tescil Kaydı İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.