E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

E-DEVLET 4C TESCİL KAYDI

E-Devlet sistemi üzerinden 4A, 4B, 4C ve daha pek çok konu ile ilgili işlemimizi yapabilmekteyiz. Bu şekilde tek bir şifre ile tüm kamu işlemlerimizi kolay bir şekilde yapabilmekteyiz. E-Devlet 4C tescil kaydı işlemimizi de internet üzerinden yapabiliyoruz. Bu yazımızda E-Devlet 4C tescil kaydı işlemi nasıl yapılır bu konuyu anlatacağız.

E-Devlet 4C Tescil Kaydı İşlemi

E-Devlet 4C tescil kaydı işlemi için bir E-Devlet şifresine ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa en yakın PTT şubesine kimliğiniz ile birlikte giderek başvuru yapınız. PTT’ ye yaptığınız başvuru sonunda size kapalı bir zarf içinde ve 2 TL işlem ücreti karşılığında E-Devlet şifreniz verilecektir. E-Devlet şifresi her bireye özel olduğu için şifrenizi bir yere not almanızda faya vardır.

E-Devlet şifrenizi aldıktan sonra yazımızın sonunda sizler için verdiğimiz linke tıklayınız. Linke tıkladıktan sonra açılan sayfada önce Kimliğimi Şimdi Doğrula butonuna tıklayarak kimlik doğrulama işlemini yapınız. Daha sonra T.C kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi giriniz. Sisteme Giriş Yap butonuna tıklayınız. Bu şekilde E-Devlet 4C tescil kaydı işleminizi kolayca yapabilirsiniz.

E-Devlet 4C Tescil Kaydı İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.