E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

E-DEVLET AİLE HEKİM BİLGİSİ SORGULAMA

Aile hekimliği sistemine geçilmesi ile birlikte pek çok vatandaşımız aile hekimini bilmemektedirler. Bu nedenle aile hekim bilgisi sorgulama işlemi yapılarak aile hekimi öğrenilebilir. E-Devlet aile hekim bilgisi sorgulama işlemi yapılarak kolay bir şekilde aile hekiminizi öğrenebilirsiniz. Şimdi sizlere E-Devlet aile hekim bilgisi sorgulama işlemi nasıl yapılır bu konuyu anlatacağız.

E-Devlet Aile Hekim Bilgisi Sorgulama İşlemi

E-Devlet aile hekim bilgisi sorgulama işlemi için öncelikle bir E-Devlet şifresi almanız gerekmektedir. E-Devlet şifreniz yoksa herhangi bir PTT şubesine başvuru yapınız. Başvuru sonunda PTT’ ye 2 TL işlem ücreti ödeyerek E-Devlet şifrenizi alabilirsiniz. Bu şekilde şifrenizi elde ettikten sonra tüm E-Devlet uygulamalarına rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Şifrenizi aldıktan sonra yazının sonunda sizler için vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Açılan sayfada önce Kimliğimi Şimdi Doğrula butonuna tıklayınız. Daha sonra T.C kimlik numaranızı ve almış olduğunuz E-Devlet şifrenizi giriniz. Son olarak da Sisteme Giriş Yap butonuna tıklayınız. Böylece E-Devlet aile hekim bilgisi sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

E-Devlet Aile Hekim Bilgisi Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.