Edevlet.net

E-DEVLET BİMER BAŞVURU SONUCU SORGULAMA

04.08.2014

Başbakanlık İletişim Merkezi’ nin kısaltılmış adı olan BİMER uygulaması sayesinde devlet kurumları ve kamu personelleri ile istek ve şikayetlerinizi gerekli kurumlara iletebilirsiniz. Yapmış olduğunuz başvuruların sonuçlarını da E-Devlet BİMER başvuru sonucu sorgulama uygulaması ile kolayca öğrenebilirsiniz. E-Devlet BİMER başvuru sonucu sorgulama işlemini başbakanlık üzerinden istek ve şikayet sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

E-Devlet BİMER Başvuru Sonucu Sorgulama

E-Devlet BİMER başvuru sonucu sorgulama işlemini yapabilmkek için E-Devlet şifrenizin olması gerekmektedir. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa herhangi bir PTT şubesine kimliğiniz ile birlikte giderek başvuru yapınız. Başvuru sonucu 2 TL işlem ücreti karşılığında E-Devlet şifrenizi temin edebilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra yazımızın sonunda sizlere vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Açılan sayfada Kimliğimi Şimdi Doğrula butonuna tıklayınız. Daha sonra T.C kimlik numaranız ve E-Devlet şifrenizi girerek sisteme giriş yapınız. Tüm bu işlemleri doğru bir şekilde gerçekleştirdikten sonra E-Devlet BİMER başvuru sonucu sorgulama bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

E-Devlet BİMER Başvuru Sonucu Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. hamdi okten dedi ki:

    1701150417 nolu şikayet sorgulama sonucu

  2. mustafa çimen dedi ki:

    balıkkesir burhaniye 19.cu motorlu piyade tugayı topcu taburu 3.bt komutanlığı emniyet muhavız müfreze takımıda 96/4 tertibim yapmış olduğum askeriyede şiddetle dayak yedim takım komutanımızdan kıdemli başçavuş erdinç güler komutanından vücudumda çuğu yerde morluklar oldu cok şiddetli darp edildim bu olay hakkında gerekin yapılmasını arz ederim