Edevlet.net

E-DEVLET BİMER YENİ BAŞVURU

30.07.2014
E-DEVLET BİMER YENİ BAŞVURU

Günümüzde E-Devlet sistemi ile pek çok alanda işlem yapabilmekteyiz. E-Devlette başbakanlık bölümüne bağlı olan E-Devlet BİMER yeni başvuru işlemi ile istediğiniz zaman her konudaki şikayetlerinizi yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere E-Devlet BİMER yeni başvuru işleminin nasıl yapıldığını anlatacağız.

E-Devlet BİMER Yeni Başvuru İşlemi

E-Devlet uygulamalarını kullanarak işlem yapabilmek için önce bir E-Devlet şifresi almanız gerekmektedir. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa herhangi bir PTT şubesine kimliğiniz ile birlikte başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu başvuru sonucunda 2 TL işlem ücreti ödeyerek E-Devlet şifrenizi temin edebilirsiniz. Almış olduğunuz bu şifre ile tüm E-Devlet uygulamalarında işlem yapabilirsiniz.

Şifre alma işleminden sonra yazının sonunda verilen E-Devlet BİMER yeni başvuru linkine tıklayarak sisteme giriş yapınız. Önce Kimliğimi Şimdi Doğrula butonuna tıklayınız. Daha sonra T.C kimlik numaranızı ve almış olduğunuz E-Devlet şifrenizi giriniz. Son olarak da Sisteme Giriş Yap butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. 

E-Devlet BİMER Yeni Başvuru İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.