E-DEVLET BUDAMA DESTEĞİ SORGULAMA | E-Devlet

E-DEVLET BUDAMA DESTEĞİ SORGULAMA

E-Devlet hayatımızın her alanda işlem yapmamıza olanak sağlayan bir uygulamadır. E-Devlet sistemi ile çeşitli kuruluşlardaki işlemlerimizi tek bir şifre alarak kolayca yapabilmekteyiz. E-Devlet budama desteği sorgulama Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından uygulamaya konulan bir uygulamadır. Bu şekilde E-Devlet üzerinden çay üreticilerine yapılan budama desteğinin ödemesinin ne zaman ve ne kadar ödeneceği sorgulanabilmektedir. 

E-Devlet Budama Desteği Sorgulama İşlemi

E-Devlet budama desteği sorgulama yapabilmek için ilk olarak bir E-Devlet şifresi almanız gerekmektedir. E-Devlet şifrenizi almak için herhangi bir PTT şubesine kimliğiniz ile birlikte başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu başvuru sonucunda 2 TL işlem ücreti ödeyerek E-Devlet şifrenizi temin edebilirsiniz. Almış olduğunuz bu şifre ile tüm E-Devlet uygulamalarında kolayca işlem yapabilirsiniz.

Şifrenizi aldıktan sonra yazının sonunda verilen E-Devlet budama desteği sorgulama linkine tıklayarak sisteme giriş yapınız. Önce Kimliğimi Şimdi Doğrula butonuna tıklayınız. Daha sonra T.C kimlik numaranızı ve almış olduğunuz E-Devlet şifrenizi giriniz. Son olarak da Sisteme Giriş Yap butonuna tıklayarak E-Devlet budama desteği sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. 

E-Devlet Budama Desteği Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.