E-DEVLET ÇAYKUR ÜRETİCİ SORGULAMA | E-Devlet

E-DEVLET ÇAYKUR ÜRETİCİ SORGULAMA

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte internet üzerinden yaptığımız işlemler de artmaktadır. E-Devlet sistemi sayesinde pek çok sektördeki işlemlerimizi yapabilmekteyiz. E-Devlet uygulaması ile yapabildiğimiz işlemlerden bir tanesi de E-Devlet ÇAYKUR üretici sorgulama işlemidir. Bu işlem ile ülkemizdeki tarım sektöründe çalışan kişilere online olarak işlem yapabilme olanağı verilmektedir.

E-Devlet ÇAYKUR Üretici Sorgulama İşlemi

E-Devlet ÇAYKUR üretici sorgulama işlemi için tüm E-Devlet uygulamalarındaki gibi E-Devlet şifresi kullanılmaktadır. Bu şifreyi alarak E-Devlet uygulamalarında bulunan işlemleri yapabilirsiniz. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa herhangi bir PTT şubesine kimliğiniz ile birlikte giderek başvuru yapınız. PTT’ ye yaptığınız bu başvuru işleminden sonra 2 TL işlem ücreti ödeyerek E-Devlet şifrenizi alabilirsiniz.

Şifrenizi aldıktan sonra yazının sonunda verdiğimiz linke tıklayınız. Açılan sayfada ilk olarak Kimliğimi Şimdi Doğrula butonuna tıklayınız. Daha sonra T.C kimlik numaranızı ve almış olduğunuz E-Devlet şifrenizi giriniz. Bu şekilde E-Devlet ÇAYKUR üretici sorgulama işleminizi kolayca yapabilirsiniz.

E-Devlet ÇAYKUR Üretici Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.