E-DEVLET DASK POLİÇE SORGULAMA | E-Devlet

E-DEVLET DASK POLİÇE SORGULAMA

Günlük hayatta pek çok işlem yapmamızı sağlayan E-Devlet sistemi her geçen gün yeni bir işlem yapmamıza olanak sağlamaktadır. Pek çok işlemimizi E-Devlet şifresini alarak internet üzerinden kolay bir şekilde yapabiliyoruz. Gün geçtikçe zorunlu doğal afet sigortaları önem kazanmaktadır. Bu nedenle doğal afet sigortasının sorgulanması gerekmektedir. E-Devlet DASK poliçe sorgulama işlemini internet üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

E-Devlet DASK Poliçe Sorgulama İşlemi

E-Devlet DASK poliçe sorgulama işlemi için ilk olarak E-Devlet şifresi almanız gerekmektedir. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa PTT şubesine müracaat ediniz. PTT’ ye 2 TL işlem ücreti ödeyerek E-Devlet şifrenizi alabilirsiniz. Bu şekilde şifrenizi elde ettikten sonra tüm E-Devlet uygulamalarını kolayca kullanabilirsiniz.

Şifrenizi aldıktan sonra yazının sonunda sizler için vermiş olduğumuz E-Devlet DASK poliçe sorgulama linkine tıklayınız. Açılan sayfada önce Kimliğimi Şimdi Doğrula butonuna tıklayınız. Daha sonra T.C kimlik numaranızı ve almış olduğunuz E-Devlet şifrenizi giriniz. Son olarak da Sisteme Giriş Yap butonuna tıklayınız. Bu şekilde E-Devlet DASK poliçe sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

E-Devlet DASK Poliçe Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.