E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

E-DEVLET EMEKLİLİK HESAPLAMA

Çalışan her bireyin en büyük hayali emekli olabilmektir. Sigortalı olarak çalışan kişilerin emekli olabilmeleri için bazı emeklilik şartlarını yerine getirmeleri gerekmektedir. Prim gün sayısını doldurmak ve belirli yaş şartını doldurmak emekli olabilmek için gereken bazı şartlardır. Bu şartları yerine getirmiş olan bireyler emekli olabilme şansını elde etmiş olurlar. Emekli olmayı bekleyen vatandaşların en çok merak ettiği konulardan bir tanesi de emeklilik hesaplama işlemidir. Çalışanlar E-Devlet emeklilik hesaplama işlemi ile sorularına kolayca yanıt bulabilirler. E-Devlet emeklilik hesaplama işlemi internet üzerinden yapılabilen bir uygulamadır. Her kurum için ayrı ayrı E-Devlet emeklilik hesaplama ve ne zaman emekli olabilirim uygulaması nasıl giriş yapılır bunu anlatacağız.

E-Devlet Emeklilik Hesaplama Nasıl Yapılır?

E-Devlet emeklilik hesaplama uygulamasına giriş yapabilir emeklilik bilgilerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun için ilk olarak bir PTT şubesine giderek E-Devlet şifresi almanız gerekmektedir. Şifrenizi aldıktan sonra yazının sonunda verdiğimiz linke tıklayınız. Açılan sayfada önce Kimliğimi Şimdi Doğrula butonuna tıklayınız. Daha sonra T.C kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi giriniz. Ardından Sisteme Giriş Yap butonuna tıklayarak işleminizi yapabilirsiniz.

E-Devlet Emeklilik Hesaplama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Tayadcan Hido Binumut dedi ki:

    25.01.1958 Turhal doğumluyum,06.12.1978 de memuriyete başladım,26.11.1990 da memuriyetten ayrıldım.ne zaman emekl olurum ve ne kadar emekli sandığı genel müdürlüğüne tabil olarak emekli maaaşı alabilirim.