E-DEVLET HAVA NAKİL ARAÇLARI İÇİN LOJİSTİK SEFER GÖREV EMRİ SORGULAMA | E-Devlet

E-DEVLET HAVA NAKİL ARAÇLARI İÇİN LOJİSTİK SEFER GÖREV EMRİ SORGULAMA

E-Devlet sisteminin sorgulama hizmetleri sayesinde, oturduğunuz yerden öğrenmek istediklerinize ulaşabilirsiniz. E-Devlet sisteminde, sorgulama yapabilir, işlem gerçekleştirebilir ve duyuruları takip edebilirsiniz. E-Devlet sistemi üzerinden gerçekleştirebileceğiniz sorgulama işlemlerinden biri de E-Devlet hava nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulama işlemidir. E-Devlet hava nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulama işlemi sayesinde, hava nakil araçlarının sefer görev emri bulunup bulunmadığını öğrenebilirsiniz. Sefer görev emri bulunuyorsa, bununla ilgili bilgilere sahip olabilirsiniz. E-Devlet hava nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulama işlemi ile ilgili bilgileri ve sorgulama işlemi için yapmanız gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz.

E-Devlet Hava Nakil Araçları için Lojistik Sefer Görev Emri Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet hava nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulama işlemini gerçekleştirebilmek için öncelikle bir E-Devlet şifrenizin olması gerekmektedir. Eğer E-Devlet şifreniz bulunmuyorsa size en yakın PTT şubesine giderek, E-Devlet şifresi almak için kimliğiniz ile birlikte başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sonucu 2 TL ücret karşılığında E-Devlet şifrenizi alabilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra E-Devlet hava nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulama linkine tıklayınız. Açılan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız. Daha sonra T.C kimlik numaranız ve E-Devlet şifrenizle sisteme giriş yapınız.

Sisteme giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen E-Devlet hava nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulama sayfasında, “Tescil No” bölümünü doğru bir şekilde doldurarak “Sorgula” butonuna tıklayınız. Tüm bu işlemleri doğru bir şekilde gerçekleştirdiğiniz taktirde, E-Devlet hava nakil araçları için lojistik sefer görev emri sorgulama işlemini tamamlamış olacaksınız.

E-Devlet Hava Nakil Araçları için Lojistik Sefer Görev Emri Sorgulama için LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.