E-DEVLET İADESİ ZORUNLU GEÇİŞ BELGESİ SORGULAMA | E-Devlet

E-DEVLET İADESİ ZORUNLU GEÇİŞ BELGESİ SORGULAMA

Günümüz şartlarını göz önünde bulundurursak işlerimizi daha kolay bir şekilde hallede bilmekteyiz. Her konuda internet bizim yardımımıza koşmaktadır. E-Devlet sistemi de internet aracılığı ile bizlere birçok konuda yardımcı olur. Eskiden devlet kurumlarında yaptığımız işlemleri şimdi E-Devlet sistemi sayesinde istediğimiz yerden kolaylıkla yapabilmekteyiz. E-Devlet sistemi işlemleri kolayca yapmamızı sağlamakla kalmıyor bizlere ciddi zaman tasarrufu da kazandırmış oluyor.

E-Devlet sisteminin bizlere sağlamış olduğu hizmetlerden biri de E-Devlet iadesi zorunlu geçiş belgesi sorgulama işlemidir. Bizde bu yazımızda sizlere E-Devlet iadesi zorunlu geçiş belgesi sorgulama işleminin nasıl yapıldığı hakkında detaylı bilgi vereceğiz. E-Devlet sistemi üzerinden yapmak istediğiniz işlemler için bir E-Devlet şifresine ihtiyacınız olacaktır. Eğer E-Devlet şifreniz henüz yoksa temin etmek de oldukça kolay. En yakın PTT şubesine giderek başvuru yapmalısınız. Sadece 2 TL karşılığında şifrenizi edinebilirsiniz. Şimdi E-Devlet iadesi zorunlu geçiş belgesi sorgulama işleminin nasıl yapıldığına bakalım.

E-Devlet İadesi Zorunlu Geçiş Belgesi Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  • Aşağıda paylaşmış olduğumuz E-Devlet iadesi zorunlu geçiş belgesi sorgulama adlı bağlantı adresine tıklayınız.
  • Açılan sayfada kimlik doğrulama işleminiz için ”Kimliğimi Şimdi Doğrula” yazan butona tıklayınız.
  • T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi giriniz.
  • Bilgilerinizi kontrol edip, bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girdiğinize emin olduktan sonra ”Sisteme Giriş Yap” butona tıklayınız.
  • Bu işlemleri gerçekleştirdiğinizde E-Devlet iadesi zorunlu geçiş belgesi sorgulama işleminizi de tamamlamış olacaksınız.

E-Devlet İadesi Zorunlu Geçiş Belgesi Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.