E-DEVLET IMEI KAYDI | E-Devlet

E-DEVLET IMEI KAYIT

İnternet gelişmesi ile birlikte artık birçok işlemi bilgisayar yoluyla yapma imkanına sahipsiniz. Ülkemizde ise bize kamu kurum ve kuruluşlarında sorgulama yapabilme imkanı veren E-Devlet adı ile geliştirilen sistemdir. E-Devlet’ in gelişmesi ile birlikte 22 devlet dairesine ait sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz. E-Devlet IMEI kayıt hizmeti de bu hizmetlerin arasında kendine yer bulmaktadır. E-Devlet IMEI kayıt sorgulaması yapmak istiyorsanız kendinize ait bir E-Devlet şifrenizin olması gerekmektedir. Hala bir E-Devlet şifresine sahip değilseniz almak için size en yakın PTT şubesine başvuruda bulunmanız yeterli olacaktır. Başvuru sonrasında sizden 2 TL işlem ücreti talep edilecektir. Bu işlemlerden sonra E-Devlet şifrenizi alabilir, E-Devlet IMEI kayıt yapabilirsiniz. Bir alt bölümde ise size nasıl E-Devlet IMEI kayıt yapacağınızı ayrıntılı bir şekilde anlatmaya çalışacağız.

E-Devlet IMEI Kayıt Nasıl Yapılır?

E-Devlet sistemi üzerinden E-Devlet şifrenizle çok kolay olarak işlem yapabilirsiniz. E-Devlet şifrenizi aldıktan sonra aşağıda size verdiğimiz linke tıklayınız. Linke tıkladıktan sonra:

  1. Yeni açılacak olan sayfada Kimliğimi Şimdi Doğrula butonuna tıklayınız.
  2. 11 haneli T.C. kimlik numaranızı giriniz.
  3. Size tanımlanmış olan E-Devlet şifrenizi de eksiksiz bir biçimde yazdıktan sonra Sisteme giriş yap butonuna tıklayınız.
  4. Böylece E-Devlet IMEI kayıt yapabilirsiniz.

E-Devlet IMEI Kayıt İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.