E-DEVLET KIYI EMNİYETİ DONATAN VE ACENTE BİLGİ DOGRULAMA | E-Devlet

E-DEVLET KIYI EMNİYETİ DONATAN VE ACENTE BİLGİ DOĞRULAMA

E-Devlet sistemi ve bu sistemin çatısı altında yer alan uygulamalar sayesinde günlük hayatımızda çok zamanımızı ve gücümüzü alan bizleri kimi zaman sonuçsuzluk ile bunaltan birçok resmi işlerimizi artık internet üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Bu işlemleri internet üzerinden kolay bir şekilde yapıyor olmanın yanında, eskisi gibi devlet dairelerinde uzun yorucu sıralar beklemek de rafa kalkmış oluyor. E-Devlet sisteminin uygulamalarından biri olan E-devlet kıyı emniyeti donatan ve acente bilgi doğrulama hizmeti de artık kolay ve hızlı bir şekilde yapabileceğimiz işlemler arasında yerini alıyor.

E-Devlet Kıyı Emniyeti Donatan Ve Acente Bilgi Doğrulama İşlemi Nasıl Yapılıyor ?

E-Devlet hizmetlerinden biri olan E-Devlet kıyı emniyeti donatan ve acente bilgi doğrulama için ihtiyacınız olan T.C. kimlik numarası ve size ait olan e-Devlet şifresidir. Sadece E-Devlet kıyı emniyeti donatan ve acente bilgi doğrulama için değil, e-devlet uygulamasında yer alan, günlük hayatımızı kolaylaştıran birçok işlem için bu sistem şifresine ihtiyaç duyacaksınız. Bu sebepten dolayı da eğer hala size ait bir şifreniz mevcut değil ise size en yakın PTT şubesine giderek tahsil etmeniz gereken 2 TL işlem ücretini ödeyip şifreniz kapalı bir zarf içerisinde temin edebilirsiniz.

E-Devlet şifrenizi edindikten sonra E-Devlet kıyı emniyeti donatan ve acente bilgi doğrulama işleminizi yapabilmek için yazımızın devamını okuyunuz. İlk olarak yazımızın bitimindeki E-Devlet kıyı emniyeti donatan ve acente bilgi doğrulama bağlantı adresine tıklayınız. Daha sonra karşınıza gelecek olan yeni sayfada sizden kimlik doğrulama işleminiz yapmanız istenecektir. Kimlik doğrulama işlemi için kimliğimi şimdi doğrula seçeneğine tıklayınız ardından açılacak olan yeni sayfaya size ait olan T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi doğru bir şekilde giriniz. Bu işlemleri doğru bir şekilde tamamladıktan sonra E-Devlet kıyı emniyeti donatan ve acente bilgi doğrulamanızı yapabilirsiniz.

E-Devlet Kıyı Emniyeti Donatan Ve Acente Bilgi Doğrulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.