E-DEVLET KIYI EMNİYETİ KILAVUZLUK VE RÖMORKAJ HİZMETİ ÜCRETİ SORGULAMA | E-Devlet

E-DEVLET KIYI EMNİYETİ KILAVUZLUK VE RÖMORKAJ HİZMETİ ÜCRETİ SORGULAMA

Günümüzde gelişen teknoloji ile beraber birçok kamu kuruluşu devlet dairelerinde yapmanız gereken işlemleri artık internet ortamı üzerine taşımış bulunuyor. Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü’nün bizlere sunmuş olduğu bu hizmeti ile E-Devlet kıyı emniyeti kılavuzluk ve römorkaj hizmeti ücreti sorgulaması yapabilirsiniz. Bu işlemlerden biri olan E-Devlet kıyı emniyeti kılavuzluk ve römorkaj hizmeti ücreti sorgulama işlemini de artık sadece internet kullanarak oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. E-Devlet kıyı emniyeti kılavuzluk ve römorkaj hizmeti ücreti sorgulama ve diğer E-Devlet çatısı altında yerini almış olan işlemlerinizi yapabilmeniz için size ait bir E-Devlet şifrenizin olması gerekiyor. Eğer size ait bir e-devlet şifreniz henüz mevcut değil ise size en yakın PTT şubesine giderek, sizden tahsil edilecek olan ücreti ödemenizin ardından şifreniz kapalı bir zarf içerisinde sizlere sunulacaktır. Şimdi size E-Devlet kıyı emniyeti kılavuzluk ve römorkaj hizmeti ücreti sorgulamanın nasıl yapıldığını detaylı bir şekilde anlatalım.

E-Devlet Kıyı Emniyeti Kılavuzluk ve Römorkaj Hizmeti Ücreti Sorgulama Nasıl Yapılır?

E-Devlet kıyı emniyeti kılavuzluk ve römorkaj hizmeti ücreti sorgulama işleminizi internet üzerinden yapabilmeniz için size ait bir E-Devlet şifrenizin olması gerektiğinden yazımızın üst kısımında bahsetmiştik. Şimdi E-Devlet kıyı emniyeti kılavuzluk ve römorkaj hizmeti ücreti sorgulama işlemini yapmak isteyen vatandaşlarımızın ne yapması gerektiği konusuna değinelim.

  • İlk olarak E-Devlet kıyı emniyeti kılavuzluk ve römorkaj hizmeti ücreti sorgulama bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir.
  • Daha sonra karşınıza gelecek olan E-Devlet sayfasında sizlerden bazı işlemleri tamamlamanız istenilecektir. Bu sayfada ilk olarak kimlik doğrulama seçeneğine tıklayınız.
  • Açılacak olan yeni sayfada sayfada yaptığınız tüm işlemleri güvenliğiniz açınızdan saklanması ve sizin olduğunuzu sistemin bilmesi amacıyla size ait T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi ilgili kısımlara doğru bir şekilde giriniz.
  • Girmiş olduğunuz bilgileri kontrol edip doğruluğundan emin olduktan sonra ise gönder seçeneğine tıklayınız ve böylelikle E-Devlet kıyı emniyeti kılavuzluk ve römorkaj hizmeti ücreti sorgulamanızı başarı ile tamamlamış bulunuyorsunuz.

E-Devlet Kıyı Emniyeti Kılavuzluk ve Römorkaj Hizmeti Ücreti Sorgulama İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.