Edevlet.net

E-DEVLET MAAŞ BORDROSU

24.07.2014
E-DEVLET MAAŞ BORDROSU

Günlük yaşamımızda yaptığımız birçok işlemde resmi evrak olarak maaş bordrosu istenilmektedir. Özellikle kredi, kredi kartı başvurusu yaparken bu belge istenilmektedir.

Teknolojinin gelişmesiyle birçok işlem internet üzerinden yapılabilmektedir. Geliştirilen E-Devlet uygulamaları ile maaş bordronuzu bu sistem üzerinden zaman kaybetmeden alabilirsiniz. Resmi evrak olarak kullanabileceğiniz bu belge ile işlemlerinizi halledebilirsiniz. Yazımızın devamında size E-Devlet maaş bordrosu işleminizi nasıl yapacağınızı anlattık.

E-Devlet Maaş Bordrosu Nasıl Alınır ?

E-Devlet maaş bordrosunu alabilmek için öncelikle bir E-Devlet şifresi almanız gerekmektedir. E-Devlet sistemi üzerinden yapacağınız birçok işlemde bu şifre gerekecektir. Eğer bir E-Devlet şifreniz yoksa; T.C. kimliğiniz ile birlikte en yakın PTT şubesine başvurmanız gerekmektedir. Başvurunuzdan sonra 2 TL işlem ücreti ödeyerek E-Devlet şifrenize sahip olabilirsiniz. E-Devlet maaş bordrosunu alabilmek için aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayınız ve adımları sırasıyla uygulayınız.

  • Açılan sayfada ”Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız.
  • Almış olduğunuz E-Devlet şifresi ve T.C. kimlik numaranız ile sisteme giriş yapınız.
  • Sisteme girişinizi yaptıktan sonra E-Devlet maaş bordrosu işleminizi tamamlayabilirsiniz.

E-Devlet Maaş Bordrosu İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.