E-DEVLET MAL VE HİZMET (ÜRÜNLER) İLE İLGİLİ FİRMALAR İÇİN LOJİSTİK SEFERBERLİK BİLGİSİ SORGULAMA | E-Devlet

E-DEVLET MAL VE HİZMET (ÜRÜNLER) İLE İLGİLİ FİRMALAR İÇİN LOJİSTİK SEFERBERLİK BİLGİSİ SORGULAMA

E-Devlet üzerinden birçok işlemi kolaylıkla yapabilmekteyiz. Artık hiçbir kurumda sıra beklemeden ve zaman kaybetmeden işlemlerimizi internet aracılığı ile E-Devlet üzerinden yapabiliyoruz. E-Devlet sistemi hayatımızı kolaylaştırmaktadır ve bizlere ciddi zaman tasarrufu yapmamızı sağlamıştır. E-Devlet sisteminin bizlere sağlamış olduğu kolaylıklardan biri de E-Devlet mal ve hizmet (ürünler) ile ilgili firmalar için lojistik seferberlik bilgisi sorgulama işlemidir. Bizlerde sizlere bu yazımızda E-Devlet mal ve hizmet (ürünler) ile ilgili firmalar için lojistik seferberlik bilgisi sorgulama işleminin nasıl yapıldığını detaylı bir şekilde anlatacağız. E-Devlet mal ve hizmet (ürünler) ile ilgili firmalar için lojistik seferberlik bilgisi sorgulama işlemi için aşağıda vereceğimiz bilgileri sırasıyla uyguladığınızda işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız. Yalnız E-Devlet mal ve hizmet (ürünler) ile ilgili firmalar için lojistik seferberlik bilgisi sorgulama için sizden E-Devlet şifresi istenecektir. Eğer E-Devlet şifreniz bulunmuyorsa temin etmek de oldukça kolay. En yakın PTT şubesine giderek başvuru yapmalısınız. Ve sadece 2 TL karşılığında E-Devlet şifrenizi edinebilirsiniz.

E-Devlet Mal ve Hizmet (Ürünler) İle İlgili Firmalar İçin Lojistik Seferberlik Bilgisi Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  • E-Devlet mal ve hizmet (ürünler) ile ilgili firmalar için lojistik seferberlik bilgisi sorgulama işlemi için öncelikle yazımızın sonunda paylaştığımız E-Devlet mal ve hizmet (ürünler) ile ilgili firmalar için lojistik seferberlik bilgisi sorgulama adlı internet bağlantı linkine tıklayınız.
  • Kimlik doğrulama işleminiz için ”Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız.
  • T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi giriniz,
  • Bilgilerinizi kontrol edip eksiksiz ve doğru bir şekilde girdiğinize emin olduktan sonra ”Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız.
  • Böylece E-Devlet mal ve hizmet (ürünler) ile ilgili firmalar için lojistik seferberlik bilgisi sorgulama işleminizi tamamlamış olacaksınız.

E-Devlet Mal ve Hizmet (Ürünler) İle İlgili Firmalar İçin Lojistik Seferberlik Bilgisi Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.