E-DEVLET MESLEK KURSU SORGULAMA | E-Devlet

E-DEVLET MESLEK KURSU SORGULAMA

Çeşitli sebeplerden dolayı iş bulamayan kişiler İŞ-KUR tarafından oluşturulan meslek edindirme kursuna katılarak kendilerine büyük bir avantaj sağlamaktadırlar. Bu meslek edindirme kursunun sonunda kişilere bir değerlendirme yapılmaktadır. Bu değerlendirme sonuçları E-Devlet meslek kursu sorgulama uygulaması ile kolayca yapılabilmektedir. E-Devlet meslek kursu sorgulama işlemi ile kurs değerlendirme sonucuna ve kursu bitirme derecesi gibi bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

E-Devlet Meslek Kursu Sorgulama İşlemi

E-Devlet üzerinden E-Devlet meslek kursu sorgulama işlemi için E-Devlet şifrenizin olması gerekmektedir. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa size herhangi bir PTT şubesine kimliğinizle birlikte giderek başvuru yapınız. Başvuru sonucunda 2 TL işlem ücreti karşılığında şifrenizi alabilirsiniz. E-Devlet şifresini alarak tüm E-Devlet uygulamalarına giriş yapabilirsiniz ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

E-Devlet şifrenizi aldıktan sonra yazımızın sonunda sizlere vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Açılan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız. Daha sonra T.C kimlik numaranız ve E-Devlet şifrenizle sisteme giriş yapınız

E-Devlet Meslek Kursu Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.