E-DEVLET MESLEKİ YETERLİLİK SINAV BAŞVURU/GÜNCELLE | E-Devlet

E-DEVLET MESLEKİ YETERLİLİK SINAV BAŞVURU/GÜNCELLE

E-Devlet sistemi sayesinde kamu kurum ve kuruluşlarında yapacağınız birçok işlemi yapabilirsiniz. E-Devlet sistemi birçok bakanlık ve müdürlükle anlaşmalı olarak çalışmaktadır. E-Devlet sisteminin anlaşmalı olduğu kurumlardan bir tanesi de Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’dır. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın E-Devlet üzerinden sunduğu hizmetlerden biri de E-Devlet mesleki yeterlilik sınav başvuru/güncelleme işlemidir.

E-Devlet mesleki yeterlilik sınav başvuru/güncelleme işlemini yapmak için E-Devlet şifrenizin olması gerekir. E-Devlet şifrenizi bulunduğunuz yerdeki PTT şubelerinden birine başvuru yaptıktan sonra alabilirsiniz. E-Devlet şifresi için 2 TL ücret ödemeniz gerekir. Şimdi de size E-Devlet mesleki yeterlilik sınav başvuru/güncellemenizi nasıl yapacağınızı anlatalım.

E-Devlet Mesleki Yeterlilik Sınav Başvuru/Güncelle İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet mesleki yeterlilik sınav başvuru/güncelle işlemi için yazının sonunda size verilen bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada eğer ilk kez E-Devlet sistemini kullanıyorsanız kimliğinizi doğrulayınız. Daha sonra E-Devlet şifrenizi ve T.C. kimlik numaranızı yazınız. Ardından sisteme girişinizi gerçekleştiriniz. Bu işlemleri yaptıktan sonra E-Devlet mesleki yeterlilik sınav başvuru/güncelle işleminizi tamamlayınız.

E-Devlet Mesleki Yeterlilik Sınav Başvuru/Güncelle İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.