E-DEVLET MSB GERÇEK KİŞİ BİLGİ EDİNME BAŞVURULARINI SORGULAMA | E-Devlet

E-DEVLET MSB GERÇEK KİŞİ BİLGİ EDİNME BAŞVURULARINI SORGULAMA

E-Devlet sisteminin hayatımıza girmesi ile beraber kamu kurum ve kuruluşlarında yapacağınız devletle ilgili olan işlemlerinizi internet üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde üstelik herhangi bir sıraya dahil olmadan yapabilirsiniz. E-Devlet sistemi ile hayatımıza giren ve kolay bir sorgulama olarak inernette yerini alan bir uygulama olan E-Devlet MSB gerçek kişi bilgi edinme başvurularını sorgulama işlemi için neler yapmanız gerektiğini bu yazımızda detaylı bir şekilde anlatacağız.

E-Devlet MSB Gerçek Kişi Bilgi Edinme Başvurularını Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet MSB gerçek kişi bilgi edinme başvurularını sorgulama işlemini internet üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde sorgulamanız için gerekli olan şeyler E-Devlet şifresi ve tabii size ait olan T.C. kimlik numarasıdır. E-Devlet sisteminde yer alan birçok uygulamada kullanacağınız bu şifreye henüz sahip değilseniz ve bu şifreyi almak istiyorsanız size en yakın PTT şubesine gidiniz. Nüfuz cüzdanınız ile sözlü olarak E-Devlet şifresi başvurusu yapmanızın hemen ardından sizlerden 2 TL işlem ücreti tahsil edilecektir. Bu işlemin ardından şifreniz zarf içerisinde temin edebilirsiniz.

Şifrenizi temin ettikten sonra E-Devlet MSB gerçek kişi bilgi edinme başvurularını sorgulama için yazımızın bitiminde sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine tıklayınız. E-Devlet MSB gerçek kişi bilgi edinme başvurularını sorgulama için karşınıza gelecek olan yeni sayfada kimliğinizi doğrulayınız. Bu işlemi geride bıraktıktan sonra E-Devlet MSB gerçek kişi bilgi edinme başvurularını sorgulama için ” E-Devlet Şifresi” kısmına tıklayınız. Tıklamanızın ardından karşınıza gelecek olan yeni sayfada E-Devlet MSB gerçek kişi bilgi edinme başvurularını sorgulama için T.C. kimlik numaranızı ve şifrenizi giriniz. Girmiş olduğunuz bilgileri kontrol edip doğruluğundan emin olduktan sonra gönder butonuna tıklayınız. Bu işlemleri tamamladıktan sonra E-Devlet MSB gerçek kişi bilgi edinme başvurularını sorgulamanızı yapabilirsiniz

E-Devlet MSB Gerçek Kişi Bilgi Edinme Başvurularını Sorgulama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.