Edevlet.net

E-DEVLET MSB GERÇEK KİŞİ BİLGİ EDİNME BAŞVURUSU

11.08.2014

E-Devlet kapısı sayesinden artık kamu kurumlarının birçoğu ile ilgili sorgulama işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemlerden bir tanesi de E-Devlet MSB gerçek kişi bilgi edinme başvurusu ile ilgili sorgulamalardır. E-Devlet MSB gerçek kişi bilgi edinme başvurusu ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için sizlere bu yazımızda önemli bilgiler vereceğiz. Bu bilgileri dikkatli ve takip sırasında göre doğru bir şekilde uygularsanız işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. E-Devlet MSB gerçek kişi bilgi edinme başvurusu işlemlerinde, başta askerlikle ile ilgili olmak üzere Milli Savunma Bakanlığı’ndan öğrenmek istediğiniz gerçek kişilerle ilgili daha birçok bilgi edinme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

E-Devlet MSB Gerçek Kişi Bilgi Edinme Başvurusu Sorgulamaları Nasıl Yapılır?

E-Devlet MSB gerçek kişi bilgi edinme başvurusu ile ilgili bilgilere ulaşmak için sizlere aşağıda maddeler halinde vereceğimiz bilgileri, dikkatli bir şekilde inceleyip sırayla uygulayınız.

  • Öncelikle yazımızın sonunda paylaşmış olduğumuz E-Devlet MSB gerçek kişi bilgi edinme başvurusu ile ilgili olan bağlantı linkimize tıklayınız.
  • Linke tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan sayfada E-Devlet MSB gerçek kişi bilgi edinme başvurusu işlemlerinize başlayabilmek için ‘’Kimliğimi Şimdi Doğrula’’ butonuna tıklayınız.
  • Kimlik doğrulama işlemini tamamladıktan sonra E-Devlet MSB gerçek kişi bilgi edinme başvurusu işlemleri için gerekli olan T.C kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi giriniz.
  • Eğer bir E-Devlet şifresine sahip değilseniz, herhangi bir PTT şubesine, yanınızda kimlik kartınızla giderek, E-Devlet şifresi alma başvurusunda bulununuz. Başvuruyu gerçekleştirip gerekli olan 2 TL işlem tutarını ödedikten sonra E-Devlet şifrenize sahip olabilirsiniz.
  • T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi girdikten sonra E-Devlet MSB gerçek kişi bilgi edinme başvurusu işlemlerinize devam etmek için ‘’Sisteme Giriş Yap’’ butonuna tıklayınız.
  • Sisteme giriş yaptıktan sonra E-Devlet MSB gerçek kişi bilgi edinme başvurusu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

E-Devlet ‘in sağlamış olduğu E-Devlet MSB gerçek kişi bilgi edinme başvurusu sayesinde, askerliğinize ne zaman başlayacağınız konusu başta olmak üzere daha birçok Milli Savunma Bakanlığı bünyesindeki konularla ilgili bilgi edinme başvurusu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

E-Devlet MSB Gerçek Kişi Bilgi Edinme Başvurusu İşlemleriniz İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.