E-DEVLET NUMARA TAŞIMA SORGULAMA | E-Devlet

E-DEVLET NUMARA TAŞIMA SORGULAMA

E-Devlet numara taşıma sorgulama işlemi ile, GSM operatörüne ait olan numaranızın başka bir GSM operatörüne taşınma talebinizi gerçekleşip gerçekleşmediğini sorgulayabilirsiniz. Yani numaranızı taşıma talebinizden sonra işleminizin doğruluğunu E-Devlet sistemiüzerinden takip edebilir ve numara taşıma sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

E-Devlet numara taşıma sorgulama işleminiz için kimlik doğrulama sistemini kullanmanıza gerek yoktur. Yani numara taşıma işleminiz için E-Devlet sisteminde E-Devlet şifrenizi, mobil imza sistemini, T.C. kimlik kartı sistemini veya elektronik imza sistemini kullanmanıza gerek yoktur. Şifresiz olarak da E-Devlet numara taşıma sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Numara taşıma işleminiz için ihtiyacınız olan sadece GSM operatör numaranız olacaktır.

E Devlet numara taşıma sorgulama işlemi iki aşamadan oluşmaktadır. Birinci aşamada sizden numaranız istenecektir. İkinci aşamada ise sorgulama işleminizin sonucunu alabilirsiniz.

E-Devlet Numara Taşıma Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet numara taşıma sorgulama işleminiz için yazının sonunda verilen bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada 10 haneli cep telefonu numaranızı giriniz. Sorgulamak istediğiniz numaranızı kontrol ettikten sonra “Sorgula” butonuna tıklayınız. EDevlet numara taşıma sorgulama işleminizin sonucunu bu işlem sonunda alabilirsiniz.

E-Devlet Numara Taşıma Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.