E-DEVLET ONLİNE TÜKETİCİ ŞİKAYET SORGULAMA | E-Devlet

E-DEVLET ONLİNE TÜKETİCİ ŞİKAYET SORGULAMA

Günlük yaşantımızda kimi zaman yaptığımız alışveriş sonucunda ürünler beklediğimiz gibi olmayabilir. Alışveriş yaptığımız firmanın ürün sözleşmesine göre davranmaması durumunda gerekli kuruma giderek şikayetlerimizi bildirebiliriz. Günümüzde tüketici şikayetleri sorgulama işlemi internet üzerinden çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir. E-Devlet online tüketici şikayet sorgulama uygulamasını kullanarak şikayet sorgulama işlemimizi internet üzerinden kolayca yapabilmekteyiz. Şimdi sizlere E-Devlet online tüketici şikayet sorgulama işleminin nasıl yapıldığını anlatacağız.

E-Devlet Online Tüketici Şikayet Sorgulama İşlemi

E-Devlet online tüketici şikayet sorgulama işlemi için öncelikle bir E-Devlet şifrenizin olması gerekmektedir. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa size en yakın PTT şubesine giderek kimliğiniz ile birlikte başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz sonucu 2 TL işlem ücret karşılığında şifrenizi edinebilirsiniz. E-Devlet şifrenizi aldıktan sonra yazımızın sonunda sizlerle paylaştığımız linke tıklayınız. Açılan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız. Daha sonra T.C kimlik numaranız ve E-Devlet şifrenizi giriniz. Ardından Sisteme Giriş Yap butonuna tıklayınız. Tüm bu işlemler sonucunda E-Devlet online tüketici şikayet sorgulamanızı yapabilirsiniz.

E-Devlet Online Tüketici Şikayet Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Nil dedi ki:

    Merhaba. Yanıldım şaştım ve internetteki bir siteden ayakkabı sipariş ettim. Benzer bir ürün yollamışlar resimdekinin aynısı değil ve kalite olarak da çok kötüydü. İade etmek istedim kabul etmediler. Değişim olarak da numara kalmamış ellerinde. Müşteri memnuniyeti sıfır ve telefonlara bakmıyorlar sadece mesaj yoluyla derdini anlatmaya çalışıyorsun.Tüketici haklarına Şikayette bulunmak istiyorum. Ne yapabilirim?

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.