E-DEVLET ORGAN NAKLİ BİLGİSİ SORGULAMA | E-Devlet

E-DEVLET ORGAN NAKLİ BİLGİSİ SORGULAMA

Hastalıklar insanların başına gelebilecek ve onları rahatsız edebilecek doğal bir durumdur. İnsanların hayatlarına bazı zamanlar büyük rahatsızlıkların gelmesi de doğal bir durumdur. Her an hasta olabilme her an hayatın son bulabilme riskine karşılık olarak da organ nakli yapılması gerekmektedir. İnsanlar organ nakli yaptırarak birçok insanın hayatını kurtarabilir veya kendi hayatlarını başka kişiler kurtarabilir. Organ nakli yaparak başkalarını ailesine ve hayata bağışladığınızı unutmayın. Sizin de ailenize ve hayata geri dönmeniz için bir başkasına ihtiyaç duyabileceğinizi göz önünde bulundurun.

Bu durumlarda organ nakli bilgisi sorgulama işleminiz için hastanelere gitmenize artık gerek yoktur. E-Devlet organ nakli bilgisi sorgulama işlemi ile E-Devlet sistemi üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde sorgulayabilirsiniz. E-Devlet organ nakli bilgisi sorgulama işleminiz için E-Devlet sistemine girmeniz yeterli olacaktır. E-Devlet organ nakli bilgisi sorgulama işlemi için E-Devlet şifresine ihtiyacınız olacaktır. E-Devlet şifresini PTT şubesinden 2 lira karşılığında alabilirsiniz.

E-Devlet Organ Nakli Bilgisi Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet organ nakli bilgisi sorgulama işlemi için yazının sonunda verilen bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız. Kimliğinizi doğrulamak için önünüze gelecek olan sekmede T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi giriniz. Girdiğiniz bilgilerden emin olduktan sonra E-Devlet organ nakli bilgisi sorgulama işlemi için “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız. E-Devlet organ nakli bilgisi sorgulama işleminizi internet üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirmiş bulunmaktasınız.

E-Devlet Organ Nakli Bilgisi Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.