E-DEVLET ÖZEL İNŞAAT FİRMALARI LOJİSTİK SEFERBERLİK BİLGİSİ SORGULAMA | E-Devlet

E-DEVLET ÖZEL İNŞAAT FİRMALARI LOJİSTİK SEFERBERLİK BİLGİSİ SORGULAMA

Gelişen teknoloji sayesinde artık tüm sorgulama işlemlerinizi oturduğumuz yerden, hiç vakit kaybetmeden yapabilirsiniz. Bu işlemleri E-Devlet sistemi sayesinde internet üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. E-Devlet sistemindeki hizmetlerden biri de E-Devlet özel inşaat firmaları lojistik seferberlik bilgisi sorgulama işlemidir. E-Devlet özel inşaat firmaları lojistik seferberlik bilgisi sorgulama sayesinde özel inşaat firmalarının sefer yükünün bulunup bulunmadığını anlaşılmaktadır. E-Devlet özel inşaat firmaları lojistik seferberlik bilgisi sorgulama işlemi ile ilgili bilgileri ve yapmanız gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz.

E-Devlet Özel İnşaat Firmaları Lojistik Seferberlik Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?

E-Devlet sistemi üzerinden gerçekleştireceğiniz E-Devlet özel inşaat firmaları lojistik seferberlik bilgisi sorgulama işlemi için öncelikle bir E-Devlet şifrenizin olması gerekmektedir. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa size en yakın PTT şubesine giderek kimliğiniz ile birlikte başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sonucu 2 TL ücret karşılığında E-Devlet şifrenizi alabilirsiniz.

Şifrenizi aldıktan sonra yazımızın sonunda sizlerle paylaştığımız E-Devlet özel inşaat firmaları lojistik seferberlik bilgisi sorgulama linkine tıklayınız. Açılan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız. Daha sonra T.C kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz ile sisteme giriş yapınız. Sisteme giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen sayfada “Karne No” ve “Firma Vergi No” bölümleri doğru bir şekilde doldurarak “Sorgula” butonuna tıklayınız. Tüm bu işlemleri doğru bir şekilde gerçekleştirdiğinizde E-Devlet özel inşaat firmaları lojistik seferberlik bilgisi sorgulama işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız. Sorgulama işlemi sonrası lojistik seferberlik bilgilerine ulaşabilirsiniz.

E-Devlet Özel İnşaat Firmaları Lojistik Seferberlik Bilgisi Sorgulama için LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.