E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

E-DEVLET SEVK EDİLECEK EĞİTİM MERKEZİ

E-Devlet sistemi her alanda yaşamımızı kolaylaştırmaya devam etmektedir. Sosyal Güvenlik Kurumu‘ ndan Milli Savunma Bakanlığı uygulamalarına kadar geniş kapsamlı hizmet vermeye devam etmektedir. E-Devlet sisteminde tek bir şifre ile internet üzerinden tüm işlemlerimizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmek mümkündür. E-Devlet sevk edilecek eğitim merkezi sorgulaması da internet üzerinden kolayca yapılabilen bir uygulamadır.

E-Devlet Sevk Edilecek Eğitim Merkezi Sorgulama İşlemi

E-Devlet sevk edilecek eğitim merkezi sorgulama işlemini yapabilmeniz için E-Devlet şifresi almanız gerekmektedir. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa herhangi bir PTT şubesine kimliğiniz ile birlikte başvuru yapınız. Başvuru sonucunda 2 TL işlem ücreti ödeyerek E-Devlet şifrenizi elde edebilirsiniz. Almış olduğunuz bu şifre ile tüm E-Devlet uygulamalarına erişim sağlayabilirsiniz.

Şifre alma işleminden sonra yazının sonunda verilen E-Devlet sevk edilecek eğitim merkezi linkine tıklayarak sisteme giriş yapınız. Önce Kimliğimi Şimdi Doğrula butonuna tıklayınız. Daha sonra T.C kimlik numaranızı ve almış olduğunuz E-Devlet şifrenizi giriniz. Son olarak da Sisteme Giriş Yap butonuna tıklayarak E-Devlet sevk edilecek eğitim merkezi sorgulamanızı kolayca yapabilirsiniz.

E-Devlet Sevk Edilecek Eğitim Merkezi Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.