E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

E-DEVLET ŞİFREMİ UNUTTUM

Vatandaşlarımız E-Devlet sistemine giriş yapabilmek için gerekli olan E-Devlet şifresini unutabiliyor veya kaybedebiliyor. Ardından internette “E-Devlet şifremi unuttum” , ” E-Devlet şifremi unuttum ne yapabilirim ” gibi sorular sorabiliyor. Bu yazımızda vatandaşlarımızın tüm bu sorularına cevap vermeye çalışacağız. E-Devlet şifremi unuttum, ne yapmalıyım diyorsanız size önerebileceğimiz 2 yol vardır. Hem www.turkiye.gov.tr adresinde bulunan ” E-Devlet Şifremi Unuttum ” uygulamasını kullanarak hem de PTT şubesine giderek unuttuğunuz E-Devlet şifrenizi öğrenebilirsiniz.

  • E-Devlet şifremi unuttum diyorsanız PTT şubesine giderek 4 TL işlem ücreti karşılığında yeni bir şifre sahibi olabilirsiniz. Şifre unutma durumu tekrar yaşandığı zaman yeni bir şifre için ödeyeceğiniz ücret katlanarak artmaktadır. Bu yüzden bu şifreyi korumaya, saklamaya özen göstermeniz gerekmektedir.
  • E-Devlet şifremi unuttum, ne yapmalıyım diyorsanız size önerebileceğimiz bir başka yol ” Şifremi Unuttum ” uygulamasıdır. Bu uygulama diğerinden farklı olarak ücretsizdir. E-Devlet şifremi unuttum uygulamasına aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Daha sonra gerekli adımları takip ederek ve bilgilerinizi doğru bir şekilde doldurarak yeni bir E-Devlet şifresi oluşturabilirsiniz.

Yeni E-Devlet Şifresi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mustafa olu dedi ki:

    şifremi unuttum