E-DEVLET TAŞIMA KAPASİTESİNE GÖRE FİRMA SORGULAMA | E-Devlet

E-DEVLET TAŞIMA KAPASİTESİNE GÖRE FİRMA SORGULAMA

E-Devlet sistemi bizlere birçok konuda yardımcı olmaktadır. E-Devlet sistemi sayesinde devlet kurumlarında yaptığımız tüm işlemleri istediğimiz her yerden internet aracılığı ile yapabilmekteyiz. E-Devlet sistemi sayesinde yapabildiğimiz işlemlerden biri de E-Devlet taşıma kapasitesine göre firma sorgulama işlemidir. Bu yazımızda sizlere E-Devlet taşıma kapasitesine göre firma sorgulama işleminin nasıl yapıldığı hakkında bilgi vereceğiz. E-Devlet sistemi üzerinden yapacağınız işlemler için sizlerden E-Devlet şifresi istenmektedir. Şifreniz bulunmuyorsa en yakın PTT şubesine giderek başvuru yapmanız gerekmektedir. Ve sadece 2 TL karşılığında şifrenizi temin edebilirsiniz.

E-Devlet Taşıma Kapasitesine Göre Firma Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  • E-Devlet taşıma kapasitesine göre firma sorgulama işlemi için öncelikle yazımızın sonunda vermiş olduğumuz E-Devlet taşıma kapasitesine göre firma sorgulama adlı internet bağlantı adresine tıklayınız.
  • ”Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız.
  • T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi giriniz.
  • Bilgilerinizi son bir kez kontrol edip, eksiksiz ve doğru olarak girdiğinize emin olduktan sonra ”Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız.
  • Böylece E-Devlet taşıma kapasitesine göre firma sorgulama işleminizi tamamlamış olacaksınız.

E-Devlet Taşıma Kapasitesine Göre Firma Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.