Edevlet.net

E-DEVLET TÜVTURK MOBİL MUAYENE İSTASYON BİLGİSİ SORGULAMA

11.08.2014
E-DEVLET TÜVTURK MOBİL MUAYENE İSTASYON BİLGİSİ SORGULAMA

E-Devlet TÜVTURK mobil muayene istasyon bilgisi sorgulama işlemlerini E-Devlet kapısı sayesinde daha birçok E-Devlet sorgulamalarını gerçekleştirebileceğiniz gibi kolaylıkla ve zaman kaybı yaşamadan yapabilirsiniz. Araçlarınızın her türlü muayene işlem bilgilerine bu uygulama sayesinde ulaşabilirsiniz. E-Devlet TÜVTURK mobil muayene istasyon bilgisi sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için vatandaşlarımızın E-Devlet şifresi, T.C. kimlik numarası ve de bunun gibi gereklilikleri kullanmaları istenecektir.

E-Devlet TÜVTURK Mobil Muayene İstasyon Bilgisi Sorgulama İşlemleri Nasıl Gerçekleştirilir?

E-Devlet TÜVTURK mobil muayene istasyon bilgisi sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirmek isteyen vatandaşlarımız, aşağıda sizlere paylaşmış olduğumuz maddeler halindeki bilgileri dikkatli bir şekilde takip ederek uygulayınız.

  • Öncelikle E-Devlet TÜVTURK mobil muayene istasyon bilgisi sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için yazımızın sonunda paylaştığımız bağlantı linkine tıklayınız.
  • İkinci aşamada, karşınıza çıkacak olan sayfada E-Devlet TÜVTURK mobil muayene istasyon bilgisi sorgulama işlemine başlayabilmek için ‘’Kimliğimi Şimdi Doğrula’’ butonuna tıklayınız.
  • Kimlik doğrulama işlemini geçtikten sonra T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi girerek E-Devlet TÜVTURK mobil muayene istasyon bilgisi sorgulama işlemlerinize devam edebilirsiniz.
  • Bir E-Devlet şifreniz bulunmuyorsa, sizlere yakın olan herhangi bir PTT şubesine kimlik cüzdanınızla birlikte başvuruda bulununuz. Başvuru işlemlerinden sonra gerekli olan 2 TL işlem tutarını ödeyerek E-Devlet şifrenize sahip olabilirsiniz.
  • T.C. Kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi girdikten sonra ‘’Sisteme Giriş Yap’’ butonuna tıklayarak E-Devlet TÜVTURK mobil muayene istasyon bilgisi sorgulama işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Sisteme girişi sağladıktan sonra E-Devlet TÜVTURK mobil muayene istasyon bilgisi sorgulama işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

E-Devlet TÜVTURK Mobil Muayene İstasyon Bilgisi Sorgulama İşlemleri İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.