E-DEVLET TÜVTURK MUAYENE RANDEVU İPTAL | E-Devlet

E-DEVLET TÜVTURK MUAYENE RANDEVU İPTAL

E-Devlet sistemi ile işlemlerinizi, internet üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. E-Devlet sisteminin sağladığı hizmetler sayesinde pek çok işleminizi oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. E-Devlet sisteminin hizmetlerinden biri de E-Devlet TÜVTURK muayene randevu iptal işlemidir. Bu işlem ile aracınızı muayene ettirmek için almış olduğunuz randevuyu iptal edebilirsiniz. Ancak 3 defa iptal edilen randevu olduğu zaman o yıl içinde başka randevu alamazsınız. Ayrıca 3 defa almış olduğunuz randevuya gelmezseniz de o yıl içinde başka randevu alamazsınız. E-Devlet TÜVTURk muayene randevu iptal işlemi ile ilgili bilgileri ve yapmanız gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz.

E-Devlet TÜVTURK Muayene Randevu İptal İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet sistemi üzerinden gerçekleştirilen E-Devlet TÜVTURK muayene randevu iptal işlemi için öncelikle E-Devlet şifrenizin olması gerekmektedir. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa, size en yakın PTT şubesine giderek kimliğini ile başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz sonucu 2 TL ücret karşılığında E-Devlet şifrenizi alabilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra yazımızın sonunda sizlerle paylaştığımız linke tıklayınız. Açılan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız. Daha sonra T.C kimlik numaranız ve E-Devlet şifrenizle sisteme giriş yapınız.

Sisteme giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen sayfada plaka numaranızı girerek, almış olduğunuz randevuların listesini görebilirsiniz. E-Devlet TÜVTURK muayene randevu iptal işleminin gerçekleşebilmesi için iptal işlemi, en son, randevu gününden 1 gün önce yapılmalıdır. Randevu listenize ulaştıktan sonra E-Devlet TÜVTURK muayene randevu iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

E-Devlet TÜVTURK Muayene Randevu İptal İşlemi için LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.