E-DEVLET UBAK BELGESİ SORGULAMA | E-Devlet

E-DEVLET UBAK BELGESİ SORGULAMA

Son teknoloji ile kamu kurumları ile ilgili işlemlerinizi internet üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kamu kurumlarına gitmeden oturduğunuz yerden, sorgulama yapmak ve işlem gerçekleştirmek için E-Devlet sistemini kullanabilirsiniz. E-Devlet sisteminin sunduğu pek çok sorgulama işlemi bulunmaktadır. E-Devlet sisteminin sorgulama hizmetlerinden biri de E-Devlet UBAK belgesi sorgulama işlemidir. E-Devlet UBAK belgesi sorgulama yaparak, işlem yapmaya yetkili olduğunuz firmanın sahip olduğu UBAK belgelerini, durumlarını varsa ödeme bilgilerini sorgulayabilir ve detaylı ödeme çıktısına ulaşabilirsiniz. E-Devlet UBAK belgesi sorgulama işlemi ile ilgili bilgileri ve yapmanız gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz.

E-Devlet UBAK Belgesi Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet sistemi üzerinden gerçekleştirilen E-Devlet UBAK belgesi sorgulama işlemi için öncelikle bir E-Devlet şifrenizin olması gerekmektedir. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa size en yakın PTT şubesine giderek kimliğiniz ile birlikte başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sonucu 2 TL ücret karşılığında E-Devlet şifrenizi alabilirsiniz.

Şifrenizi aldıktan sonra yazımızın sonunda sizler için paylaştığımız E-Devlet UBAK belgesi sorgulama linkine tıklayınız. Açılan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız. Daha sonra T.C kimlik numaranız ve E-Devlet şifrenizi girerek sisteme giriş yapınız. Sisteme giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen sayfada “Vergi No/T.C Kimlik No” bölümünü doğru bir şekilde doldurarak “Sorgula” butonuna tıklayınız. Tüm bu işlemleri doğru bir şekilde gerçekleştirdiğinizde E-Devlet UBAK belgesi sorgulama işlemini tamamlamış ve sorgulama bilgileriniz ulaşmış olacaksınız.

E-Devlet UBAK Belgesi Sorgulama için LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.