E-DEVLET ÜRETİCİ CARİ DETAY BİLGİLERİ SORGULAMA | E-Devlet

E-DEVLET ÜRETİCİ CARİ DETAY BİLGİLERİ SORGULAMA

E-Devlet sistemi her geçen gün kendini geliştiren ve pek çok konuda vatandaşlara hizmet veren bir sistemdir. İnternet üzerinden E-Devlet uygulamalarını kullanarak pek çok işlemimizi yapabilmekteyiz. E-Devlet üretici cari detay bilgileri sorgulama işleminizi kolayca yapabilirsiniz. Çay İşletmeleri Genel Müdürülüğü’ ne bağlı olan E-Devlet üretici cari detay bilgileri sorgulama işleminin nasl yapıldığını anlatacağız.

E-Devlet Üretici Cari Detay Bilgileri Sorgulama İşlemi

E-Devlet üretici cari detay bilgileri sorgulama işleminizi yapabilmeniz için öncelikle bir E-Devlet şifresini almanız gerekmektedir. E-Devlet şifreniz yoksa herhangi bir PTT şubesine kimliğiniz ile birlikte giderek başvuru yapınız. Başvuru sonucunda 2 TL işlem ücreti ödeyerek E-Devlet şifrenizi temin edebilirsiniz. Almış olduğunuz bu şifre ile tüm E-Devlet uygulamalarına giriş yapabilir işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Şifrenizi aldıktan sonra yazının sonunda verilen linke tıklayarak sisteme giriş yapınız. Önce Kimliğimi Şimdi Doğrula butonuna tıklayınız. Daha sonra T.C kimlik numaranızı ve almış olduğunuz E-Devlet şifrenizi giriniz. Son olarak da Sisteme Giriş Yap butonuna tıklayarak E-Devlet üretici cari detay bilgileri sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz. 

E-Devlet Üretici Cari Detay Bilgileri Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.