Edevlet.net

E-DEVLET UYAP PORTALI AVUKAT GİRİŞİ

10.08.2014
E-DEVLET UYAP PORTALI AVUKAT GİRİŞİ

E-Devlet pek çok alanda hizmet vermeye devam etmektedir. E-Devlet UYAP portalı avukat girişi uygulaması ile avukatlar mesai saatleri içerisinde dava ve icra takibi açabilmektedir. Ayrıca E-Devlet UYAP portalı avukat girişi ile bazı hukuk dosyalarını da inceleyebilme fırsatına sahiptir. Bu uygulama ile avukatlara önemli ölçüde yarar sağlanmıştır. Avukatlar bu şekilde bazı işlemlerini internet üzerinden online olarak yapabilirler ve gelişmelerden haberdar olabilmektedirler. Şimdi sizlere E-Devlet UYAP portalı avukat girişi nasıl yapılır bu konuyu anlatalım.

E-Devlet UYAP Portalı Avukat Girişi Nasıl Yapılır ?

E-Devlet UYAP portalı avukat girişi iki farklı yöntem ile yapılabilmektedir. Sisteme giriş yapabilmek için birinci yöntem mobil imza ile giriştir. Mobil imza için GSM operatörlerine giderek belirli bir ücret karşılığında temin edebilirsiniz. Mobil imzanızı temin ettikten sonra yazının sonunda verilen linke tıklayınız. Linke tıkladıktan sonra açılan sayfada ilk olarak Kimliğimi Şimdi Doğrula butonuna tıklayınız. Açılan sayfada mobil imza bölümünü seçerek önce T.C kimlik numaranızı giriniz. Daha sonra GSM numaranızı ve operatörünüzü giriniz. Ardından ilerle seçeneğine tıklayınız.

Eğer elektronik imza ile E-Devlet UYAP portalı avukat girişi işlemini yapmak isterseniz de Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcılar tarafından temin edebilirsiniz. Elektronik imzanızı temin ettikten sonra aynı şekilde yazının sonunda verdiğimiz linke tıklayınız. Açılan sayfada önce elektronik imza seçeneğini seçiniz. Bu şekilde elektronik imza ile sisteme giriş yapabilmek için bilgisayarınızda Java eklentisinin bulunması gerekmektedir. Bu yöntemlerden herhangi birini uygulayarak E-Devlet UYAP portalı avukat girişi işleminizi yapabilirsiniz.

E-Devlet UYAP Portalı Avukat Girişi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.