Edevlet.net

E-DEVLET UYAP PORTALI BARO GİRİŞİ

04.08.2014
E-DEVLET UYAP PORTALI BARO GİRİŞİ

E-Devlet sistemi üzerinden BARO işlemlerimizi de çok kolay bir şekilde yapabilmekteyiz. Adalet Bakanlığı’ na bağlı olan E-Devlet UYAP portalı baro girişi işlemini de E-Devlet sistemi üzerinden yapabiliyoruz.

E-Devlet UYAP Portalı Baro Girişi

E-Devlet UYAP portalı baro girişi 2 farklı yöntem kullanılarak yapılmaktadır. Bunlardan birincisi Mobil İmza ile ikincisi de Elektronik İmza ile yapılmaktadır. Mobil imza için Turkcell, Avea şubelerinden birine giderek başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu şekilde mobil imza anlaşması yaptıktan sonra yazının sonunda vermiş olduğumuz E-Devlet UYAP portalı baro girişi linkine tıklayınız. Açılan sayfada Kimliğimi Şimdi Doğrula butonuna tıklayınız. Daha sonra mobil imza seçeneğini seçiniz. Ardından T.C kimlik numaranızı ve GSM numaranızı giriniz. Son olarak da hizmet aldığınız GSM operatörünüzü giriniz. İlerle butonuna tıklayarak E-Devlet UYAP portalı baro girişinizi yapabilirsiniz.

Elektronik imza ile sisteme giriş için elektronik imza dağıtan kuruluşlara başvuru yapmak gerekir. Bu kuruluşlar tarafından size bir akıllı kart verilecektir. Daha sonra gerekli yazılımları bilgisayarınıza yükledikten sonra elektronik imzanızı kullanabilirsiniz. Elektronik imzanızı temin ettikten sonra yazının sonundaki linke tıklayınız. Kimliğimi Şimdi Doğrula butonuna tıklayınız açılan sayfada elektronik imza bölümünü seçerek E-Devlet UYAP portalı baro girişinizi yapabilirsiniz.

E-Devlet UYAP Portalı Baro Girişi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.